K: kuidas toimib kroomvärv

Välimuse ja salongiga seotud teemad
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: K: kuidas toimib kroomvärv

Postitus Postitas marek »

SanderV kirjutas:et sellist kroomi teha peab teil ylipuhas vesi olema muidu "activator" ei hakka tööle ja m6nedel kraanist nii puhast ei tulegi yldse.. peab pudelivett hakkama ostama :D
Kraanivesi ja puhas:D tahaks sellist kraani näha kellegil kodus, kust puhast vett tuleb ja ega sellega majapidamises midagi asjalikku teha ka poleks. Kõige odavam vast ühekordseks osta dest. vett, mis autoradikasse mõeldud. Kui puhast vett rohkem ja pidevalt vaja võib juba mõne veepuhastusaparaadi osta. Ülipuhas vesi juba klass kõrgem teema ning arvatavasti ei tasuks selle kasutamisel antud tegevus ära enam.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: K: kuidas toimib kroomvärv

Postitus Postitas SanderV »

ma ei r22gi dest vees ma r22gin puhtast veest .. SCB saates nad v2rvisid kroomi alles.. kraaniveel oli neil mingi asja n2itaja seal töökojas 88 umbes ja vaja l2ks mingi 0.1 n2itajaga :D ostsid poest pudelivett ja said oma kroomi värvitud...
neo723
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Okt 2010 10:17

Re: K: kuidas toimib kroomvärv

Postitus Postitas neo723 »

olen tuttav selle tehnoloogiaga ja näinud kuidas käib. vesi peaks tõesti olema destilleeritud, kuna muidu jäävad kroomikihi ja laki vahele jäägid, mis mõjutavad tulemust. samuti on lakk tehnoloogias teine, kui tavaline autolakk. selline pehme ja õhuke kiht jääb. lõpuks karestatakse see lakk ja autolakk peale kaitseks. just see laki peale kandmine on keeruline, et ilus jääks. samuti saab laki sisse segada toonereid, mis kuldseks või pronksjaks vms jääks. Ka ainete temperatuur peab olema 25kraadi, muidu võib kroomikihi kollakaks tõmmata.
Niipalju, kui mul kogemust, siis väga ideaalset kroomikihti raske saada võrreldes galvaanilise kroomimisega, kuna kuivamisajad pikad. Hinna kohta täpsemalt rääkida ei oska, kuid egas ta väga palju odavam ei tule(2x hinnavahet). Kuid saab kõiki materjale teha.
Vasta