2140/412 tagumised disaintuled?

Välimuse ja salongiga seotud teemad
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas SanderV »

kahtlen kas 1 klaasi ja pirni vahetus on raskem kui plekki lõikama hakata
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas A.Roosenberg »

SanderV kirjutas:kahtlen kas 1 klaasi ja pirni vahetus on raskem kui plekki lõikama hakata
Sa pead klaasi pooleks saagima ja 2rav6etud klaasiasemele sulatama teise, et ilus j2eks. Isegi kui ta oleks sinujaoks kergem, kui plekil6ikamine, siis see t88 on igal juhul rohkem aegan6udev.
"2140"
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas kOll »

A.Roosenberg kirjutas:
SanderV kirjutas:kahtlen kas 1 klaasi ja pirni vahetus on raskem kui plekki lõikama hakata
Sa pead klaasi pooleks saagima ja 2rav6etud klaasiasemele sulatama teise, et ilus j2eks. Isegi kui ta oleks sinujaoks kergem, kui plekil6ikamine, siis see t88 on igal juhul rohkem aegan6udev.
Pilt kaks pirni ära vahetada ja kaks juhet ümber tõsta - maksimum tunni aja töö!
Naljatilgad jahuvad juba nädal aega nagu ümber kuuma pudru. Soovitan teil järgmisesse riigikogusse kandideerida!!!Pilt
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas SanderV »

no sorri mr. Kõige Kõrgem IQ, kui siin oleks kõik nii targad kui sina siis siis foorumis ei tohiks ju tehnika alateemasid ollagi. IMO selleks see foorum ongi et küsida.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas marko »

Rahu kaasmaalased te räägite praegu ikka väga teineteisest mööda,lugege oma postitused läbi ehk saate isegi aru.Kummagi jutt õige,aga üks räägib aiast teine aiaaugust :D

Varjante on palju kuidas teha,juhtmete ringi tõstmisega pane kuidas tahad.
Ehk mõeldi siis sellist varjanti ntx taga vasak tuli: kõigepealt suund, edasi gabariit tule asemele kahe hõõgniidiga pirn mis siis annab nii gabariidid kui piduri tule ja edasi tagurdustuli(piduri tule asemel siis).
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas A.Roosenberg »

A.Roosenberg kirjutas:
SanderV kirjutas:eiei koll sa ei saa aru... mitte yhes pirnis tagurdus ja pidur vaid selles yhes komplektis... tgurdustuli nagu 412nel ja suund ja pidur nagu 2140
nagumidagi taolist.. sellega peab vist pidurduspirni ja tavaline yhte auku viima v kaheniidilise panema vms aga umbes nii jah... vb valge suuna klaas oleks normim.. aga kui ark keelab ju siis peab plekkilõikama hakkama,,
Pilt
Nii Koll. See valge tagurdustuli on üks osa ja ülejäänud on teine pikem osa. See on nii 2140-nel, kui ka 412-nel ühte moodi.
Kui sa nüüd seda pilti vaatad, mis tal siin tehtud on, siis seal koosneb tagatuli kolmest osast, millist pole kunagi toodetud ja ta peaks selle ise tegema. Minugipoolest võid sa lihtsalt pirnid ja juhtmed niisama omavahel ära vahetada, kui sulle meeldivad probleemid tehnoülevaatuse ja politseiga, sest suunatuli peab olema oranži klaasiga v6i näitama oranži valgust, mida punane klaas paraku ei tee.
"2140"
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas kOll »

A.Roosenberg kirjutas: Nii Koll. See valge tagurdustuli on üks osa ja ülejäänud on teine pikem osa. See on nii 2140-nel, kui ka 412-nel ühte moodi.
sa tuled mulle Mosse tuledest midagi õpetama...? PiltPiltPilt
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas A.Roosenberg »

kOll kirjutas:
A.Roosenberg kirjutas: Nii Koll. See valge tagurdustuli on üks osa ja ülejäänud on teine pikem osa. See on nii 2140-nel, kui ka 412-nel ühte moodi.
sa tuled mulle Mosse tuledest midagi õpetama...? PiltPiltPilt
Kui sa nii tark oled, siis l8kka mu v2ide 8mber tulede kohta. Tahaks n2ha, kas teised ka nii arvavad nagu sina ja kui sa tead nagu mina, siis miks sa ajad mingit mula suust v2lja, mingite juhtmete ja pirnide 8mbert6stmisest, kui sellise t88 l6pptulemus on lubamatu?
Ja koll, mina ei tea mida sina oskad v6i mitte, aga eriti rumal inimene tuleb sellist asja teisele 8tlema, mida sa just mulle 8tlesid, kui sa ise ei tea minust ega minu teadmistest midagi.
"2140"
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas kOll »

õpi vähemalt kaasfoorumlasi niipaljugi austama, et nende nime õigesti suudaksid kirjutada, põllurallitaja!

mina olen mosse omanik 17 aastat olnud, hea kui sa oma elus sama palju suvesi oled näinud. mida sa kutsikas siin klähvid?
juhuslikult on mul olemas KAKS KASTI TÄIT erinevate mossede tuledega. Sellest saad nüüd aru?

Sellele mõtetule teemale on tegelikult väga lihtne lahendus, isegi nii lihtne, et te pole veel selle peale tulnud :think
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas SanderV »

ei ole jah, me oleme lollid, siis ytle sa välja mis see on. va variant, et ärge tehke yldse.
Suletud