2140/412 tagumised disaintuled?

Välimuse ja salongiga seotud teemad
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas SanderV »

eiei koll sa ei saa aru... mitte yhes pirnis tagurdus ja pidur vaid selles yhes komplektis... tgurdustuli nagu 412nel ja suund ja pidur nagu 2140
nagumidagi taolist.. sellega peab vist pidurduspirni ja tavaline yhte auku viima v kaheniidilise panema vms aga umbes nii jah... vb valge suuna klaas oleks normim.. aga kui ark keelab ju siis peab plekkilõikama hakkama,,
Pilt

EDIT: aap ma saan aru miks sa koll siin närvitsed... sul närvidega kyll kõik korraspole aga jah.. kell 5 öösel umbes sai kirjutatud... pigem tahtsin kirjutada et sinna punase asemele valged tagurdustuled nagu 412nel mitte suunad..

teisest postist lugesin et tahad muga peksma hakata v? no vaatame mis sellest välja tuleb..
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas kOll »

mitte Mina ei saa valesti aru, vaid sina ei oska ennast tsiviliseeritud inimese moodi väljendada. Ei peaks suvalisi ettejuhtuvaid väljendeid teinekord kuvarile pritsima, nolk! Sestap võtan ka mina vabaduse langeda sinu tasemele ja hakkan asju sulle kätega selgeks tegema kui vaja, elu on juba korduvalt õpetanud sinusugustega nõnda käituma.

Ajuraas ei suuda sul ju omakirjutatud teksti mitte kordki enne postitamist MÕTTEGA läbilugeda, võta nüüd oma profiili alt kõik oma postitused ja loe uuesti läbi, mis saasta sa foorumi rahvale pakud.
Loetelu sinu teemadest: "ma ei oska sõita", "mul ei ole maitset", "ma ei oska kirjutada" jne!
Sa reklaamid ennast ju kui lausidiooti!!! Kebi tagasi rate.ee-sse!
Kas ma pean veel jätkama?
Kas siin foorumis on veel jobusi, keda ma ei salli, või oled ISE selleks põhjust andnud?

Ups, sai vist su ajuke nüüd üle koormatudPilt

PS. mind ka enam ei koti kuhu mis teemat kirjutan ja ei VIITSI eelnevaid postitusi kunagi lugeda pohhui need kirjavahem2rgidkyllkeegiarusaabjakuieisaasiisiseonk6iklollid.

sander presidendiks!!!
Viimati muutis kOll, 30 Mai 2010 04:00, muudetud 1 kord kokku.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas stern100 »

PEACE!!!
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas SanderV »

:D naeran selliste "kätega selgeks tegevate" vendade peale alati valjult. Eriti veel kui keegi taoline tuleb rääkima et ta must targem on. Esiteks sul pole seda millegagi tõestada, teiseks mis krdi "ma ei oska sõita" "mul ei ole maitset" ?? seriously mees oled kaine ikka v? Ma ei hakka siin enda igasuguste testide tulemusi avaldama aga jah sinust on need arvatavasti paremad. Kui ei, siis sa oled kyll väga haige inimene, sry.

Ja ma ei saa aru miks inimesed tulevad siia mulle mingitest "disaintuledest" rääkima, ega mina seda teemat ei teind, panin lihtsalt oma küsimuse siia kuna see oli tagatulede teema. Ja järgmise posti võid sa härra kOll endale hoida. Ja rate kontot mul polegi. Sulle teadmiseks.

Vihkan neid inimesi kes tulevad selleks foorumisse et igast võimalikust postist otsida asju mille kallal mõliseda.

Üldse see teema läheb siin väga kahtlaseks. Ole mees ja jäta see teema rahule.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas viirusboy »

Rahu seltsimehed...

Rääkides tagatuledest, siis me ju kõik teame, et lapik tuledeplokk koosneb kahest klaasist. Üks on pikem, helkuriga ja teine väiksem, ainult ühe pirni jaoks. 412 on need valged, 2140 aga oranzid. Nagu ma aru sain, võttis keegi (nime ei mäleta, sry) 412 selle väikse valge klaasi ja pani selle 2140'le oranzi klaasi asemele ja lisaks vahetas seal oleva tavalise pirni oranzi vastu.

Ja ma usun, et ma olen ideele õigesti pihta saanud. Kui ei, siis palun parandage, aga tühjast-tähjast avalikult üksteist sõimama küll ei tasu hakata..

Tänan tähelepanu eest!
Marko..
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas A.Roosenberg »

SanderV kirjutas:eiei koll sa ei saa aru... mitte yhes pirnis tagurdus ja pidur vaid selles yhes komplektis... tgurdustuli nagu 412nel ja suund ja pidur nagu 2140
nagumidagi taolist.. sellega peab vist pidurduspirni ja tavaline yhte auku viima v kaheniidilise panema vms aga umbes nii jah... vb valge suuna klaas oleks normim.. aga kui ark keelab ju siis peab plekkilõikama hakkama,,
Pilt

EDIT: aap ma saan aru miks sa koll siin närvitsed... sul närvidega kyll kõik korraspole aga jah.. kell 5 öösel umbes sai kirjutatud... pigem tahtsin kirjutada et sinna punase asemele valged tagurdustuled nagu 412nel mitte suunad..

teisest postist lugesin et tahad muga peksma hakata v? no vaatame mis sellest välja tuleb..
Kui sa tahad panna SL-ile kitsad tagatuled nagu 2140 v6i 412, siis asenda SL-i tagatuled lihtsalt 412 omadevastu. Siis ei ole mingit plekil6ikamist ja need tuled on omavhel 1:1 vahetatavad. Endal ka plaan niimoodi teha, aga praegu ei ole kusagilt v6tta 412 tagurdustulesid. Muu on juba olemas.
"2140"
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas SanderV »

jah mul on plaan panna SL tulede asemele tavalise 2140 tagatuled, aga mõtlesin et kas politsei teeb selle peale midagi kui ma sisemise punase klaasi vahetan 412 tagurdustule vastu ja panen sinna tagurdustuled, mitte ei hakka SLi tagaotsa l6ikama ja sinna teha tavalised tagurdustuled nagu 2140nel on
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas kOll »

SanderV kirjutas:jah mul on plaan panna SL tulede asemele tavalise 2140 tagatuled, aga mõtlesin et kas politsei teeb selle peale midagi kui ma sisemise punase klaasi vahetan 412 tagurdustule vastu ja panen sinna tagurdustuled, mitte ei hakka SLi tagaotsa l6ikama ja sinna teha tavalised tagurdustuled nagu 2140nel on
Eesti keeles öelduna kõlaks see nii, et tahad panna 412 tagumised tuled SL-ile ja gabariittulle soovid toppida kaheniidilise pirni suunda vilgutama. On mul õigus?
Soovitan antud arutelu jätkata sul oma auto teemas, kuna see ei puuduta mitte miskit moodi seda teemat siin!
Pilt
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas SanderV »

pmts jah, aga on selleks kaheniidilist vaja?
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: 2140/412 tagumised disaintuled?

Postitus Postitas A.Roosenberg »

SanderV kirjutas:jah mul on plaan panna SL tulede asemele tavalise 2140 tagatuled, aga mõtlesin et kas politsei teeb selle peale midagi kui ma sisemise punase klaasi vahetan 412 tagurdustule vastu ja panen sinna tagurdustuled, mitte ei hakka SLi tagaotsa l6ikama ja sinna teha tavalised tagurdustuled nagu 2140nel on
Kergem on sul sinna tagaotsa auk l8igata ja sinna see tagurdustuli panna.
"2140"
Suletud