Generaatori vahetus

Audio, elektrisüsteem
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 66
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas Tarmo »

VW Multivanil Boschī generaator 150-ne. Kinnitusi ei oska peast hinnata, kapoti all üsna kokku pakitud see kraam. Ehk on vihjest abi ...
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas ABS »

Gaz-53 genekas peaks peale minema.Rihmaratas pane ainult mosu oma.Oma mosule läks minu teada selline peale.Ei oska küll ütelda mis on 53 geneka näitajad.
Kui mootori kokkupanek oli siis mosu genekat ei olnud käepärast võtta ja üks suvaline juhtus keldris vedelema,targad vehed ütlesid et 53 oma on.
Järjekordne postitus sisuga "peaks olema aga ei julge mürki võtta".Ehk oli abi ja teised foorumlased oskavad ütelda kas 53 genekas läheb peale,vähemasti uurida tasub.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas effe »

Tere!

Endal siis sama jama. Vähe tummisemat genekat vaja.

Kas keegi on siis nüüd paari aasta jooksul suutnud vähe vägevama geneka kuskilt leida ja peale sokutada? Ennast ka huvitab 100-150A generaator... Võimendid hakkavad kokku võtma tsipa üle 450A voolu :devil , akusid tahaks nii 300A jagu panna...
Kes meist ei unistaks autost?
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas Martpoiss »

Mina ostsin tookord uue aku ja aegajalt panin laadija peale. Kahjuks endal on Mosse üle aasta juba seisnud aga kui uuesti liikvele saab siis tuleb geneka vahetusele ka mõtlema hakata.
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas effe »

Homme kui aega saan äkki sobib MTZ'i oma. Väidetavalt pidi olema 1000w(Sai ühele just ostetud uus peale) :D
Kes meist ei unistaks autost?
KarlR
Postitusi: 117
Liitunud: 22 Juul 2012 20:18
Asukoht: Kuressaare

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas KarlR »

Tekkis selline küsimus, et kui võimas on mosse originaal genekas?
2x ИЖ-2125
1979 970 ABI
1980 312 AET
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas hannes24 »

ABS kirjutas:Gaz-53 genekas peaks peale minema.Rihmaratas pane ainult mosu oma.Oma mosule läks minu teada selline peale.Ei oska küll ütelda mis on 53 geneka näitajad.
Kui mootori kokkupanek oli siis mosu genekat ei olnud käepärast võtta ja üks suvaline juhtus keldris vedelema,targad vehed ütlesid et 53 oma on.
Järjekordne postitus sisuga "peaks olema aga ei julge mürki võtta".Ehk oli abi ja teised foorumlased oskavad ütelda kas 53 genekas läheb peale,vähemasti uurida tasub.

53 genekal on pingti kronsa teistpidi mu mälu järgi, muidu sama, tuleb lahti võtta ja mosse geneka esimene ots panna.
"ONU HEINO RALLITIIM"
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas effe »

ABI kirjutas:Tekkis selline küsimus, et kui võimas on mosse originaal genekas?

Mosse originaal generaator peaks olema 28A.

Täna käisin Tartus Vitamiini tänaval mingis traktoriosadega tegelevas poes. Ringi vaadates leidsin sealt belarusi generaatori mis oli 100A. Sellega peaks kõigi voolu vajadus olema lahendatud. Ma pole veel enda omale belarusi oma peale pannud aga ühte vana genekaga kõrvuti võrreldes peaks sobima. Kinnitused samade kohtade peal ainult seib tuleb ära vahetada. Samas võib ka jama tekkida, sest mosse oma oli kiiluga aga belarusi oma koonusega. Aga eks näha ole kui nüüd järgmise kuu alguses lähen ostan ära ja peale viskan :)

See 1400w maksis midagi 106 euru äkki?

Seal oli lahjemaid ka, 1000w ja 1150w. Nende hinnad olid seal 85-90 kandis kuskil, ei mäleta enam.
Kes meist ei unistaks autost?
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas Urukoer »

Ärge siis kõiki neid väheseid HJ ,mis see mootor välja annab ka geneka ringiajamisele kulutage :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Generaatori vahetus

Postitus Postitas moskiito »

Urukoer kirjutas:Ärge siis kõiki neid väheseid HJ ,mis see mootor välja annab ka geneka ringiajamisele kulutage :D
mul täpselt sama mõtte. Pealegi ei mõista ma ma seda milleks panna võimsamat genekat ??? Minul masinal eelmine aasta talvisel perjoodil olid peal 2x 100w lisa kaugtuld + omad 2x 100W + ahi täis võimsusel + audio ning toitis ilusti ära.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta