sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas partnermosse »

mosvichkombi kirjutas:Tere jälle
Olen siis nüüd mosseomanik,auto siis 2140,kõik väga ilus ja tore,aga sidur arvatavas tahab õhutamis,ei lahuta väga hästi,peale paari korra pumpamist hakkab tööle,aga väga raske on startida libistamis ruumi vb 2 cm :o mootor ka putertab kui järsult gaasi anda,aga need ka tegelikult väikesed vead,seal peal on siksi 01 karbuss,kus on seal segu kruvi vms,muidu olen ostuga rahul veel
Teed ehk pilte ja jagad oma rõõmu ka meiega ;) :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
mosvichkombi
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Okt 2010 20:15
Asukoht: Tartu

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas mosvichkombi »

Homme teen pilte,aga sidurit ei saa ikkagi korralikult tööle alumise siduri silindirl vahetasin mingisuguse kummitihendi ära,pidavat hea olema,aga alt vaadates kui keegi sidurit peal hoiab vajuks nagu õli üles tagasi ja sidur jookseb maha nii umbes 5-10 sekki,millest selline viga ja mida peaks vahetama või remontima,samas on autol madalatel pööretel jõudu kole vähe natuke gaasiga mängides saab kohapealt ära
tänud
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas moskiito »

peasilindri mansettid kulunud kui õli tagasi voolab. kisu laiali ja vaheta ära.

soovitus, tee enda teema siia foorumisse, siis asi ei kisu segaseks
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mosvichkombi
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Okt 2010 20:15
Asukoht: Tartu

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas mosvichkombi »

Ostsin mansettid ära pole jõudnud veel lahti kakkuda,aga lähiajal teen sellegi ära,panen siia siis lubatud pildi ka autost
http://fotoalbum.ee/photos/kults102/77902833
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas SanderV »

ehk kasutaja kristenprii on nyyd jalamees?
Kasutaja avatar
kristenprii
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Apr 2009 14:14
Asukoht: Põltsamaa

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas kristenprii »

Joo, jalamiees :(
Aga loetud probleemid, mis teil tekkinud on küll väga kahtlased :lol
Minu käes toimis masin ideaalselt. Ventika lüliti koha pealt niipalju, et see töötabki esimeses astmes...
Plokikaane tihendi lugu ka uskumatu üllatus.. Mis siis viga oli?
Ja see ka imelik, et alt ei käi või puterdab... Laske rahulikult ikka masin soojaks või ma ei mõista milles probleem, võibolla olete raskema jalaga kui mina, aga igaljuhul edu!!! :beer

Nüüd soovin mina nõuannet uue mosse soetamisel :) Hea hinnaga võibolla isegi kaaluks ostu :)
Kasutaja avatar
mosvichkombi
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Okt 2010 20:15
Asukoht: Tartu

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas mosvichkombi »

Karpas oli kiirenduspumba tüüs puudu,ja tihend oli keskelt kokku põlend põhimõtteliselt
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: sooviksin nõuannet mosu ostmisel

Postitus Postitas stern100 »

mosvichkombi kirjutas:Karpas oli kiirenduspumba tüüs puudu,ja tihend oli keskelt kokku põlend põhimõtteliselt
Kiirenduspumba düüs??
Ja ma soovitaksin sul uue teema teha kasutajate mossede alla vms...selle teema all juba väga segane ja sada juttu koos.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Vasta