Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

hehe selle sama masinaga sai kunagi lapsepõlves livikost piiritust veetud jõhvi ning enne seda ka veini jõhvi raudteejaamast
kust sa selle kaunitari leitsid?

kahju et minu mosut pole sinu kaameraette jäänud. :waah
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Edel »

moskiito kirjutas: kust sa selle kaunitari leitsid?

kahju et minu mosut pole sinu kaameraette jäänud. :waah
See vana auto asukoht Jüri. Täpsema asukoha võin privas anda.
Kes teab,äkki jääb ka sinu Moskvits minule kaamera ette kunagi.
Kasutaja avatar
Niki88
Postitusi: 121
Liitunud: 12 Veebr 2009 17:18
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Niki88 »

Leidsin Tallinna südalinnast majade vahelt ühe ilusa masina.See 408 on siis analoogne nagu mul,vahe on selles et see on praktiliselt,mitte üldse iluravi vajav masin.Aastast 68.
Isegi porilapatsid on ilusad ja korralikud..Ainult üks esituli on puudu ,ilmselt kuuris kuskil.Salong on kah täiesti ilus,liistud,asjad kõik sirged,värvi ei kooru kuskilt.kahjuks salongist pilti teha ei saanud,kuna ei viitsitud minna ukse võtit otsima..
Omaniku sõnul on see ta isast vedelema jäänud sinna,ning on ka "hea hinna" eest auto loovutama.Ilmselt tegelane siis vähe ei küsi selle eest,kuid kui kellelgi on tõsine huvi auto omastamise suhtes siis võin asukoha öelda...
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Absolute beginner
Kasutaja avatar
Niki88
Postitusi: 121
Liitunud: 12 Veebr 2009 17:18
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Niki88 »

Mul on üks küsimus,Harjumaal Haruteel ühes hoovis vedeleb üks mosseliiga värvised kombi,eelmine suvi ole seal veel mossesi,vist 3-4.Küsimus aga puudutab üht muud masinat seal samas hoovis.Kas keegi siit foorumist on seal vägesi juhatamas?Huvitun sellest Ikarus 280 saatusest..
võib vastata siia v privasse..

Ette tänades,Niki88

vabandan et teemaväline jutt,ei hakka ühe küsimuse pärast uut teemat tegema..
Absolute beginner
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas RoTT »

Üks intraneti 408 seisab järve selveri lähedal , kere paistis suht OK olema.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

mul küll pilte pole kui tean et tallinnas kadaka pst-l on üks hoov kus seisab igasugust tehnikat. alates sapikast lõppetates multicariga. minu silmi on seal jäänud oma 3 mosut, 2 ŽUK kaubikut, 3 Multicar rekkat, 4 sapikat.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas MAZ »

http://nagi.ee/photos/volk1/sets/136291/
Leidsin selle netis kolades, selle värv selline poolenisti kuldne mulle väga meeldib. Kunagi oli mul maal
naabril selline! :smokin
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Kevin68 »

Minu vanaisa päevi näinud Moskvich, eluaeg tema käes olnud ning võitis kunagi loterii piletiga, mille ta ühe teise meremehe käest ostis. Orginaal kilibd võtab talveks alt ära.. mosset kasutab talvel sellepärast, kuna too pidi tunduvalt paremini hakkama saama talveoludes kui tema Sierra, pidavat kõrgem olema ja kõike muud..

pilt ka.

Pilt

Ja muidugi arvatavasti automoto foorumis teistele silma hakanud pilt, mille ma alles tegin. Masinaga on kunagi kivisse sõidetud ning ilma õlita ringi lastud.

Pilt
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mart »

krt... ega selle presendi all äkki mosse pole?
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas RoTT »

Tundub lada minujaoks.
Vasta