suvised üritused

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: suvised üritused

Postitus Postitas stern100 »

Ma olen laisk ja ei viitsinud teemat läbi lugeda täies pikkuses :D Kus kandis see aasta muidu see üritus toimub ka?
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas moskiito »

stern100 kirjutas:Ma olen laisk ja ei viitsinud teemat läbi lugeda täies pikkuses :D Kus kandis see aasta muidu see üritus toimub ka?
see aasta liigume mööda ida piiri ehk siis sõidame mööda peipsi äärt.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: suvised üritused

Postitus Postitas wolfe »

Mina olen vast nõus loovutama lisa 5 euri , paar lisatöötundi aga asi on seda vast ikka väärt :D
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: suvised üritused

Postitus Postitas mossejumal »

Küsimus,millal toimub ja kas programm on paigas? :)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvised üritused

Postitus Postitas moskiito »

mossejumal kirjutas:Küsimus,millal toimub ja kas programm on paigas? :)
toimub 23-24 juuli. programm on peaaegu paigas, vaja ainult peatuskohad täpsustada, kui olen teema korralikult läbi mõelnud, siis panen teate ka üles, see juhtub nädala kahe jooksul.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta