Eesti Moskvich Klubi
http://mosseklubi.planet.ee/foorum/

suvised üritused
http://mosseklubi.planet.ee/foorum/viewtopic.php?f=3&t=1509
1. leht 6-st

Autor:  moskiito [ 04 Jaan 2011 10:42 ]
Teema pealkiri:  suvised üritused

head uut aastat alustuseks kõigile.
Olen paar kuud mõelnud selle üle et kuidas saaks meie suvist üritust paremaks teha sedasi et sellest kasvaks traditsjoon välja. Üks mõtte on selline. Määrata üks kindel alguspunkt, kust saab meie üritus alati stardi. Sellega tekkib küsimus et mis koht see peaks olema. Kindel on see et koht ei tohiks olla mingi suurlinn, sest pärast konvoiga välja sõita saab olema muidu paras peavalu. Samas ei tohiks olla ka selline koht kuhu ei oleks võimalik koguneda kuid samas peaks olema selline koht kuhu ei oleks keeruline sõita, oled sa saaremaal või narvas või petseris.
Teine mõtte on selline et määrata mingi kindel koht telkimiseks. Koht või kaks, kuhu alati maabuks pärast retke.
Mis retke puutub, siis käis selline mõtte läbi et määrata mingi kindel distantsi pikkus, sest viimane sõit näitas et kui tahame külastada ka muuseume ja poode, siis paratamatult jääb aega väheseks. Põhimõtteliselt ütleme sedasi et kui startida kohast X kell 10.00 siis telkimise kohta jõuaks hiljemalt kella 20.00-ks, et rahvas jõuaks ilusti telgid üles panna ja jõuaks ka mingid seltskonna mänge teha, et oleks rohkem lõbu. Niisamuti juua ja istuda oskavad ju kõik :beer
Telkimise kohapealt arvan et peaks tekkitama mingi transpordi, kuhu saaks rahvas panna enda moona. Transport sõidab varakult telkimiskohta ja peaks vahti, et sinna üleliigseid ei tuleks. Kui koht on näiteks hõivatud, siis muretseks kiiresti mingi uue koha.
Toimumise aeg. Võiks ära määrata kindla kuu, millal üritus toimuks. Minu pakkumine on juuli kuu keskpaik, siis on reeglina ilmad ilusad ja kõigil palgad käes. Siis ei juhtu nii nagu viimane kord härra Wolfe-iga, kes ei saanud tulla kuna ei makstud palka õigeaegselt välja.

Sellised on minu mõtted suvise ürituse kohta. Palun teie komentaare ja enda arvamusi asjast. Sihtkohad jms. jätan praegu pärastiseks, märtsis, aprillis saab ka aimu kuhu oleks mõistlikum minna.

Autor:  kopamees [ 04 Jaan 2011 18:30 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

See koht peaks siis kuskil kesk-eestis olema.Siis oleks enam vähem ühepalju maad tulla.Aga see on muidugi vaid minu arvamus.

Autor:  wax [ 04 Jaan 2011 18:57 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

Türi oleks suht keskel ja ka mõnus väike linnake. Samuti on peaväljaku juures ka toidupood kohe olemas kus enne starti varusid saab täiendada :D

Autor:  wolfe [ 04 Jaan 2011 21:11 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

Mõtted on head ! Seltskonna mängude jaoks aja leidmine on kiiduväärt mõte , et lisaks vähe vürtsi meeltule sõitmisele ja pudelitte tõstmisele ! Tänavu võiks jah väheke rohkem kultuuri olla ;) . Peale füüsilistele oskustele võiks ka mingi teadmiste kontrolli teha viktoriini vms. (nt mosu teemalise )
PS. See kord olen targem ja korjan varakult raha kokku , et ei korduks eelmine aasta ;) Eks inimene õpib surmani aga sureb ikka lollina .

Autor:  mosse911 [ 05 Jaan 2011 20:26 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

Head uut aastat!
Türi või Paide on oleks jah hea koht alustada peaaegu mandri Eesti keskpunkt

Autor:  marko [ 06 Jaan 2011 13:30 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

Kui suunaks võtta eelmisel kokkutulekul väljapakutud Ida pool siis peaks sellest lähtuma kes kus poolt tuleb ja valima optimaalse koha.Aega arutamiseks jagub küllaga nii,et kõik arvamused ja ettepanekud teretulnud.

Autor:  vootele [ 06 Jaan 2011 20:13 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

Ma pakuks põhja-Eestis ühe camp paigana Prangli saart, ainult et mossega ei pääse ligi, autod peaks siis mandrile jätma.

Autor:  moskiito [ 06 Jaan 2011 20:32 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

tundub et esialgu et kaalukauss langeb türi peale. Aga mida arvate sellest mõttest et igakord on uus kogunemiskoht, nagu siiani olnud on?

Autor:  partnermosse [ 06 Jaan 2011 21:18 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

moskiito kirjutas:
tundub et esialgu et kaalukauss langeb türi peale. Aga mida arvate sellest mõttest et igakord on uus kogunemiskoht, nagu siiani olnud on?

Endale meeldib selline asi rohkem nagu siiani olnud :smokin Tundub, et huvitavam kui iga kord kindlasse kohta sõita(võib muutuda rutiiniks nagu me elust enesest juba teame paljude teiste asjadega... :D )

Autor:  sass [ 08 Jaan 2011 01:03 ]
Teema pealkiri:  Re: suvised üritused

Ma pigem oleks selle poolt, et iga kord uus koht, kus alustada - alati ei ole ju reisi/sõidu sihtkoht sama, seega alustada võib erinevatest kohtadest, kus parasjagu mõistlikum on. Kuigi see, et iga kord samast kohast alustada, näiteks Türilt, ei ole ka üldse halb möte - kujunebki välja kindel koht, kus kõik mossesõbrad juba teavad, mis kus on ja kuidas sinna pääseb. Aga see aasta näiteks võiks alustada siis Türilt.

1. leht 6-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/