küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
hendrikson
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Veebr 2012 11:48

küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas hendrikson »

kuidas nende dokumentidega lood on, kui dokumendid kadunud.
masin ju ise aastast 1955. kui arvele võtta kas siis läheb se uunikumi alla ja dokumendid tehakse arkis uuesti, et eipea olema vanu dokke.
se ju samahea kui leian teeäärest mingi vana auto ja lasen arkis uued dokid teha ja nüüd se minu oma.

lugupidamisega


Märt!
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas stern100 »

Ei niisama lihtsalt see küll minu arust ei käi...On ikka mingit tõendavat paberit või kasvõi fotot vaja, et teha kindlaks, mis oli auto numbrimärk minevikus.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
hendrikson
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Veebr 2012 11:48

Re: küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas hendrikson »

ming numbrimärk ikka on mul alles mis tal küljes olid
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas moskiito »

kui ise oled auto omanik pole eriti suurt probleemi. mine ark-i ja kurda enda muret, siis kirjuta seletuskiri ning maksa riigilõiv. edasi peaks asi sellega piirduma.
Kui sa ei ole auto omanik, siis on natuke keerulisem, sest siis pead omaniku üles otsima (kui ta veel elavate kirjas on), temaga koos arki minema ja läbima sama protsetuuri.
Kui auto omanik on surnud, sina pärija, siis võtta surmatunnistus näppuvahele ja mine arki, seal öeldakse täpsemalt mida veel vaja.
Kui sa ei ole pärija, siis pead pärija üles otsima, temaga rääkima, siis tema peab ka notari poolt kinnitatud dokustaadid võtma, et tema on ikka pärija mitte kaamel ja siis kõik koos ARK-i.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas viirusboy »

Mida teha sis, kui auto kerenumber ei ühti passis olevaga? Värvus ja reg. number on õige. Pass on vana, kahe osaline. Auto vanus le 35 aasta.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas ABS »

Minu autoga oli selline lugu kui vene-aegset passi läksin ümber vahetama - number passis ja kerel ei olnud samad.Mul läks õnneks ja onu ARK-ist pani uude passi lihtsalt õige numbri.Rohkem mingeid ebameeldivusi ei olnud.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas viirusboy »

ABS kirjutas:Minu autoga oli selline lugu kui vene-aegset passi läksin ümber vahetama - number passis ja kerel ei olnud samad.Mul läks õnneks ja onu ARK-ist pani uude passi lihtsalt õige numbri.Rohkem mingeid ebameeldivusi ei olnud.
Sellel pole veneaegne pass vaid see 2 osaline A ja B
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: küsimus moskvich 401 dokumentide kohta

Postitus Postitas ABS »

Lugesin jahh ja veneaegne pass vist teine teema nati :uhoh
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Vasta