Rooli Võim

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Rooli Võim

Postitus Postitas partnermosse »

Viimases saates siis tutvustati Tallinnas Peterburi tee ja Smuuli tee ristmikul ehitatud uut kauplust "Automaailm" kus remondiboksis mainiti, et seal on kõige moodsam sillastend. Siit ka küsimus, kas keegi on mõelnud minna proovima mosse esisilda paika lasta panna kui see nii moodne ja kõikvõimas on? :D
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Rooli Võim

Postitus Postitas wax »

Ma kardan, et mosse sild on isegi uuena nii lõtke täis, et see stend jookseb pange, hakka siis seda jama kinni maksma :lol
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Rooli Võim

Postitus Postitas Neeme »

Sellega seoses tuleb mulle meelde kahe aasta tagune Saaremaa ralli, kui Irsi Mossega käisin Kuressaare Ametikooli (ma seal poolestsaati nagu töötaja) stendis ja ... mind saadeti pikalt. Nojah, ma ei kujuta ette, kuidas sellise loksuga rallit sõita oli võimalik. Mu Tiiger on ka väiksemate loksudega, kui too isend. Igatahes laugetes asfaldikurvides sain otsakondi higiseks :D
Tegelikult ma võin teisekorra küsida Kivi Toomaselt, kas on võimalik nende stendis Mosse ka paika saada. Nendel seal peaks olema suhteliselt uued seadmed, sest vanadega õpilasi ei õpeta. Õpilased ei ole just tihti kõige kirkamad värvid pliiatsikarbist, kuid ma olen proovinud neid natuke harida ;)
Vasta