mosse raamat pdf kujul

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
insener
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug 2010 14:52
Asukoht: Tartu

mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas insener »

:angry
kuul pähe, kuradi mosseliiga, on oma lehe ära uuendanud ja mosse raamatut pdf-ina hetkel võtta pole. pange keegi see pdf siia foorumisse ülesse, et raamat tänapäevaste aparaatitega igal hetkel võtta oleks. tekkis küsimus mis on mosse käigukasti ülekannete arvud.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas Manks »

Viskasin siia midagi:

http://varstu.planet.ee/2140/Raamatud/

Ehk leiad vajaliku :beer
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas moskiito »

raamatud läksid uuendusega kaotsi, nii mulle vastati ning kuna neil ei ole kuskilt uusi võtta, siis ei saa nad neid ka üles panna.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas Manks »

moskiito kirjutas:raamatud läksid uuendusega kaotsi, nii mulle vastati ning kuna neil ei ole kuskilt uusi võtta, siis ei saa nad neid ka üles panna.
Kas minu üles pandud kirjandus pole kättesaadav? See omal ajal kopeeritud Mosseliiga foorumist.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas moskiito »

Manks kirjutas:
moskiito kirjutas:raamatud läksid uuendusega kaotsi, nii mulle vastati ning kuna neil ei ole kuskilt uusi võtta, siis ei saa nad neid ka üles panna.
Kas minu üles pandud kirjandus pole kättesaadav? See omal ajal kopeeritud Mosseliiga foorumist.
aga võtta mosseliigaga ühendust ja pakku neile, nad muidu oleks sellest väga huvitatud.

PS: võid kontakti võtta ka läbi FB
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
insener
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug 2010 14:52
Asukoht: Tartu

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas insener »

Mina sain endale vajaliku kraami kätte, väga tänuväärne et keegi sellest backupi tegi.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas tanello2 »

ma prindin kõik eestikeelse ja skeemid välja,ei tea kunagi kuhu sa võid sattuda.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas moskiito »

tanello2 kirjutas:ma prindin kõik eestikeelse ja skeemid välja,ei tea kunagi kuhu sa võid sattuda.
lihtsam tee on see kui otsid endale vastavad raamatud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas viirusboy »

moskiito kirjutas:
tanello2 kirjutas:ma prindin kõik eestikeelse ja skeemid välja,ei tea kunagi kuhu sa võid sattuda.
lihtsam tee on see kui otsid endale vastavad raamatud.
Moskiito?? Kas sinu arust on lihtsam otsida mööda ilma raamatuid taga kui et koduarvutis vajutada nuppu "Print all"??
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: mosse raamat pdf kujul

Postitus Postitas Manks »

moskiito kirjutas:
tanello2 kirjutas:ma prindin kõik eestikeelse ja skeemid välja,ei tea kunagi kuhu sa võid sattuda.
lihtsam tee on see kui otsid endale vastavad raamatud.
Kui satun kuskil vana mossemehega juttu ajama, siis tavaliselt tunnen huvi ka mosse kirjanduse vastu. Tavaliselt olen koos mosse juppidega kaubelnud kodus olevad raamatud kaasa.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Vasta