Mosse kui surmarelv?

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Mosse kui surmarelv?

Postitus Postitas Seenior »

partnermosse kirjutas:
Seenior kirjutas:
tanelv kirjutas:Nõukogude ajal ei õpetatudki ju juhte...õpiti ise.
Eksternina sai kunagi jah amatöörlube teha aga see lõpetati juba seitsmekümmnendate keskel ja koolis tuli B-kati puhul teha vähemalt 32 tundi praktilist sõitu, kusjuures tund oli ikka TUND,mitte 20 korda 20-25 minutit nagu praegu ,kuigi liiklus oli kordades hõredam ja rahulikum.
Mina sain veel 1991 aastal teha eksternina, eksam 10 küsimust ja sõit 10 minutit, peale seda mingil aastal see kaotati. :)
See kaotamine oli vist vahelduva eduga,minu ajal (1978) ei saanud,oli ka vahe,kas tahtsid hiljem sõita oma või tööautga.Eksamisõit oli tõesti suht lihtne,tähtis oli autot mitte väljasuretada ja sõita sain eksamil mossega ubes 5 minutit,veoka,bussi ja haagisega mitte üle 3 minuti.
Kasutaja avatar
401
Postitusi: 97
Liitunud: 23 Nov 2011 21:50
Asukoht: Rakvere

Re: Mosse kui surmarelv?

Postitus Postitas 401 »

partnermosse kirjutas:
401 kirjutas:Lubadetta sõitvaid juhte on küll tõesti palju, aga mitte kõik (mina kaasa arvatud) ei saa lube uute seaduste pärast ära teha,
mitte et ei tahaks!
Kuidas uued seadused keelavad neid teha? Kas oled lubadeta sõidu eest vahele jäänud ja trahvid kaelas?

Lisaks trahvile on aastane karistus, et ei saa ARKi ära teha
Keevitustööd Rakveres. Tel.56933617
Vasta