ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas Kombimiis »

???

Kuidas asi nii kiiresti niipidi läks?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas moskiito »

kohtutäitur.
meil oli valida, kas meie müüme või läheb maja 30 000 kroonise alghinnaga müüki. Sellise tulemuseni jõudsime ka tänu advokaadile kes sai kohtutäituri käest sõimata et kes too sellinne on et julgeb talle midagi öelda. Siis kui advokaat luges talle paar seadust ette mille vastu täitur eksis, siis rahunes teine maha ja leppis sellise tehinguga.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas moskiito »

peagi loodetavasti tuleb ka televisooni versioon. Kedagi seal mustama ei hakka, pigem tuleb selline õppetlik lugu.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas mosse345 »

Mis saates näitab?
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas moskiito »

küll siis teada annan kui asi 101% kindel on. paraku olen selline inimese loom et ennem ei ütle kindlalt mitte midagi kui ei ole ruudulipp langenud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas moskiito »

lugu on saandu natuke teemat juurde, asi läks telekasse ning läheb eetrisse millalgil sellel nädalal ringvaate saatesse. täpsemat aega ei osatud öelda.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas moskiito »

eile oli siis ringvaates teema üleval ning see sadas üllataval kombel kohe postimehe saidile samuti.
igatahes minu olukorras sitemaks minna enam ei saa, sellepärast ma ka nõustusin TV-se minema.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas mosseman »

Loodetavasti nüüd mõni abikäsi ikka tuleb...Ise vaatasin saadet siit kui keegi veel huvi tunneb.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas moskiito »

mosseman kirjutas:Loodetavasti nüüd mõni abikäsi ikka tuleb...Ise vaatasin saadet siit kui keegi veel huvi tunneb.
üks ärimees tõi mulle hommikul isiklikult tartust kartuleid ja raha, ning lubas veel aidata õhtupoole kui koju tagasi jõuab. lisaks on abi pakutud ka ringvaate saate kaudu kuid elame näem mis abi sealt tuleb.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: ära kunagi usalda kedagi, isegi mitte oma ema.

Postitus Postitas moskiito »

täna peaks asi minema uuele ringile ringvaates.

ning ma panen teile siia lugemiseks ka kirja mida ämm saatis minu naisele postkasti. Selgituseks ennem seda ütlen et ma ei maininud TV-s ühtegi sõna ämma sugulaste kohta ega kedagi teist peale tema enda, ehk siis ämma.



Tere! Karmen, mul on Sinust ttõeliselt kahju, kuhu Sa oled jõudnud ja miks sa nii palju valetad. Kuna ma olen Sind st. teid parastanud .Kas sa tõesti ei näe kuhu su valed sind viivad.Mäleta parem kuidas sa mind sõimasid ja mind needisid.Kuidas sa üldse meid kõiki needisid.jA VANAEMALE SURMA SOOVISID. Muideks mul on kõik need kirjad alles. Kas sa tõesti ei saa aru,et sul praegu toimib enese hävitus protsessja nüüd oled sa sealse perekonna ohver ja see needus enne ei peatu kui on su ära ävitanud tee ometi silmad lahti.Ja ära räägi, see minu maksmata võlg ei ole mitte sulle nii suureks piduriks .Ka mina suhtlen kohtutäituriga ja tean ikka ka nendest asjadest midagi.Kui sa arvasid ,et me kõik siin sulle halba tahtsime,siis sa küll eksid. Vot nii halbu ja arimatuid inimesi nagu sind praegu ümbritsevad( ma mõtlen Sinu armsaid sealseid sugulasi) ma pole vist eales näinud,ma olen küll palju rännanud ja igasugust näinud kuid see on esmane.Kas sa tahad ,et ma ka lähen televisiooni va kuid pea meeles ma lähen Faktidega. Ma ei tahaks küll sulle haiget teha kuid nähtavasti ei saa sa muidu aru.Ma ei saa aru jah mida te terve suvi tegite me käisime vähemalt metsas marjul ja seenel ja tegime ikka aiamaad. Pea meeles viha ja halbus tekitab ainult sama ja seda tõmbad sa täie jõuga ligi ,see on see pumerang, mis tagasi lendab.See minu võlg on teil ainult ettekääne ,mind mustata ja leida inimestest kaastunnet .KUID MA LUBAN MA LEIAN SELLE KANGUSE JA JÕU MAKSTA SEE VÕLG ÄRA JA MIS ETTEKÄÄNDE SA SIIS OMA TIGEDUSELE TOOD.Pea meeles ma olen koos Jumalaga ja ükski saatana rünnak ei saa mind hävitadfa . Minu südametunnistus on puhas ka siis kui elu on raske ja minule ei mõju ükski needus vaid see tabab needijaid ennast.Miks te teete terve eesti rahva ees nii saamatuks ja väetikesteks.Karmen kuidas sa ise ütlesid ,et raskel ajal hoitakse kokku, kuid mida te teete.Mina hoian ikka omade poole ja vähemalt kõht on täis ja lahendan probleemid ise.Karmen vaata kui hea oli kui vanaema külmkapp oli lahti ja keldriuks avatud. Ja tuleta meelde ma pakkusin sulle ka võimalust raske aeg enda juures üleelada ja seltsis oleks nii paljudele probleemidele positiivne lahendus rutem tulnud.Ja ära ütle,et Ivo on joodik Ivo on väga korralik poiss ja Valgas nii mitugi aeda võib juba Ivo ütelda :vaata see on minu ehitatud ja ,aga sinu suur vihkamine takistab hea juurde voolu sinuni.Karmen kisu ometi ennast sellest saastast lahti Sa oled ju julge ja kange tüdruk.Vaatamata kõigile annan ma sulle kõik andeks ja tahan sind aidata. Ma wei taha,et terve ilm su üle naeraks sa oled väärt parimat. äRA LASE ENNAST HÄVITADA TEE PALUN SILMAD LAHTI J ava süda armastusele

eks siis otsustage ise kes on hull ja kes jagab tühje lubadusi.

need kes mind siit on aidanud rahaliselt, neid ma unustanud ei ole ning luban, et tasun summad tagasi kohe kui olen jalad alla saanud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta