Rahvuslik elemant SL-is

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
lauri
Postitusi: 98
Liitunud: 18 Juun 2009 11:28
Asukoht: Tartu

Rahvuslik elemant SL-is

Postitus Postitas lauri »

Huvitav, et 2140SL-i puhul natsionalistlik õõnestustegevus organite tähelepanu ei pälvinud ja veel hullem - masinaid lubati lausa Eestisse tuua, andes sellega kohalikele separatistidele signaali keskvõimu nõrkusest.
Tähelepanelik vaataja leiab SL-st sini-must-valge lipu täies hiilguses:
Pilt

Pilt lähemalt:
Pilt

Kui enda masinaga esimest korda ülevaatusele läksin, küsiti kohe, et kuidas sellise värvilahendusega auto nõukogudemaal tsensuurist läbi läks. Algul arvasin, et tegu minu SL-i eelmise omaniku tehtud muudatusega või päikese pleegitava faktoriga, kuid tundub, et asi tõesti juba tehases korraldatud ...
???
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Rahvuslik elemant SL-is

Postitus Postitas TheoK »

Nii see on. Ka minu masinast leiab meie lipuvärvid.

Pilt
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Rahvuslik elemant SL-is

Postitus Postitas easyrider »

Ma olen pisut vapustatud. Selline asi nõukogude ajal on väga positiivne! :lol
See on see, et kui püüad eemal olijaid kontrollida, jääb oma ninaesine tihti tähelepanuta.
Eesti! :rokib
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Vasta