Norma on ikka veel elus ?!?!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas tanello2 »

Kas ma olen ainukene kes alles nüüd märkas,et Ensv aegne Norma plastmass ja turvavööde tootja Moskvichile on Eestis täitsa alles ja toimib ikka veel...toodavad turvavarustust autodele ja mingeid plastmass detaile veel.

http://www.norma.ee/
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas Urukoer »

vist küll :P
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas moskiito »

ikka on teine elus, kuhu ta ikka kadunud peaks olema :)

alles eelmine aasta tootsime sinna juppe turvavööde tarvis aga kuna boss tõstis hinda 3 sendi võrra, siis ütlesid tarne üles ja meie viskasime vanad pingid õue roostetama.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas tanello2 »

Neil on päris palju tellijaid , enamus Volvod ,saab 9-5 , lada(vaz), scania, volvo trucks, Mitsubishi .
Ma ikka mõtlesin ,et kui lõppes Moskvich siis lõppes ka Norma.

Neil tootevalikus ikka veel sees ka mossesse paigaldatud 1981 aasta Norma rullikuga turvavöö vidin,ainult pea ja pesa on muudetud aja jooksul.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
ik260
Postitusi: 164
Liitunud: 12 Apr 2013 10:46
Asukoht: Tallinn

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas ik260 »

Moskvitš ja Norma ei ole kunagi olnud omavahelises suguluses, et peaksid teineteisest sõltuma. Norma oli kogu liidu turvavööde tarnijaks.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas viirusboy »

Jap. Norma elab. Ja tegeleb siiamaani traksidega. Tean, sest on meil üks põhiklient.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas Urukoer »

viirusboy kirjutas:Jap. Norma elab. Ja tegeleb siiamaani traksidega. Tean, sest on meil üks põhiklient.
mida norma teil pulberdab?
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas viirusboy »

Välimuse järgi meenutavad turvavööde metallosi.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
13piisab
Postitusi: 91
Liitunud: 13 Okt 2013 09:11
Telefon: 5226961
Asukoht: Saku-Laagri-Tallinn

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas 13piisab »

tanello2 kirjutas:Neil on päris palju tellijaid , enamus Volvod ,saab 9-5
sellist asja nagu Saab 9-5 ei toodeta juba üle 3 aasta ;)
...ning ilmselt jääbki minevikku - 9-5ga seotu on NEVSi jaoks GM poolt patentide võtmes lukus.

edit: muide gen2 9-5 omab kindlasti kollektsiooniauto potentsiaali. Neid jõuti teha natuke üle 11 tuhande. 2.0 ja 1.6 ei pruugi omada, kuna nii väikesed (turbo)mootorid ei ole vähemasti mu meelest päris Saabilikud ;)
Kollane 21406. Liigub harva - tahab hulka rohkem tähelepanu, kui muud sõidukid :)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Norma on ikka veel elus ?!?!

Postitus Postitas moskiito »

13piisab kirjutas:
tanello2 kirjutas:Neil on päris palju tellijaid , enamus Volvod ,saab 9-5
sellist asja nagu Saab 9-5 ei toodeta juba üle 3 aasta ;)
...ning ilmselt jääbki minevikku - 9-5ga seotu on NEVSi jaoks GM poolt patentide võtmes lukus.

edit: muide gen2 9-5 omab kindlasti kollektsiooniauto potentsiaali. Neid jõuti teha natuke üle 11 tuhande. 2.0 ja 1.6 ei pruugi omada, kuna nii väikesed (turbo)mootorid ei ole vähemasti mu meelest päris Saabilikud ;)
tuletan sulle meelde et saab on taas tootmises ja mitte jänkide ega sakste käppa all vaid tesla omanduses (kui õieti mäletan)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta