HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas moskiito »

Soovin kõikidele mossehulludele vana-aasta lõppu j uue algust, et masinad teil kestaksid ja ehitage aga uusi masinaid üles, kas taastades originaaliks või päris uut autot ehitades. Hea et me oleme suutnud üles ehitada meeldiva perekonna, kus ollakse mõistvad ning kus ka esineb intriige. Möödunud aasta oli meile meeldejääv ja sündmuste rohke aasta, sai talverallil käidud, mis meenutas rohkem mudarallit, järgnes tšehhi sõit ning siis meie enda üritus, mis oli tänavu ka esmakortselt rahvusvaheline kuna meid külastasid mossehaiged leedust. Mina isiklikult pean möödunut aastat kordaläinuks ja seda igas mõttes. Jah foorumis on hõõrumisi olnud mõne inimesega kuid mina viha ei pea. Igas peres peabi ka tülid olema, see soodustab ainult puhtama õhu tekket. Meil tiimis on juba tuleva aasta ürituse suhtes mõtted liikuma hakkanud. Kuhu me teid viime, jääb veel saladuseks kuid saate teada üsna kindlalt kevadel, loodan et asi on paigas 2 kuud enne toimumist, et kõigil oleks aega plaane seada. Kas mina ka selles kaasa löön, keeruline öelda hetkel, eks see kevadel selgub, sest pean enda ja pere elus gardinaalseid muudatusi tegema sest sedasi edasi minna ei ole võimalik. Lähemad sõbrad-tuttavad on juba kursis aga kui aeg küps, eks annan teile samuti teada. Üks on kindel, foorumist ma eemale ei jää.
Praeguseks aitab ning minge nautige aastavahetust, sööge-jooge ja tundke elust rõõmu. Elage tänases, mitte homses ja kõik loksub ise paika! :auto :beer
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas HendrikR »

Samuti sooviks siis kõigile head uut aastat! :) See aasta möödus hästi.Mosse sai näha linnaliiklust peale mitmeaastast seismist.Suvesõit oli vist aasta parim asi :) Tore üritus veel toredamate inimestega :) Lühidalt öeldes:korda läinud aasta :)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas BergIE »

Minulgi jääb vaid soovida Head uut! Aasta möödus ehitades ja suvepäevadel bussipeatuses Muhuga pildilt eemal olles ja jälle ehitatud. Umbes nii. Palju häid asju on toimunud autoga. Tänud - Karu, Partnermosse, Koll, Seenior ja kindlasti keegi vee! Kes teavad sõna "dembel"?, sinna on jäänud vaid 100 päeva! Vot tak vot! Ootan suve, tegelikult ka! Aga seniks jätkuvat tööd töötubades, sihtide seadmist ja mõnusat kohtumist suvel.
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas Muhulane »

Vägevat vana saatmist ja uue vastuvõtmist.
Mööduv aasta oli minu jaoks ses suhtes olulise tähendusega,et sai soetatud omale Moskvitš ja just selline mudel,millist otsinud olin. Täiesti maanteelegaalne kusjuures :) Tööd temaga jagub,plaanis temast ikka kena,sile ja võimalikult õigete juppidega pill teha. Kaua selleks aega läheb - tont seda teab. Ning ma ei hakka viistaastaku plaani paika ka panema - teen nii,kuis ressurssi,aega ja viitsimist. Esmalt tuleb leida suurem ruum,kus keretöid tegema hakata,siis vajalikud tükid kokku otsida ja vot siis läheb lahti.
Nii,et tummiseid tegemisi,jõudu,jaksu ja pikka meelt!
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Hääd uut aastat!

Oli mis ta oli aga vana aasta ära saadetud. Kahju on ainult lahkunud sõpradest. Muuga võib rahule jääda. Rõõmustagem,et hing sees ja käed-jalad liiguvad,pea selge ja mõistus terav. Siis veame julgelt asja edasi.
Viimase poolteljeni! :beer

T.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas stern100 »

Ka minu poolt head uut kõigile!
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas SanderV »

.
Viimati muutis SanderV, 01 Jaan 2015 19:50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas Muhulane »

Paika ära :D
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas wax »

Tegusat saabuvat aastat minugi poolt :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: HEAD VANA-AASTA LÕPPU JA UUE ALGUST KÕIGILE!!!

Postitus Postitas viirusboy »

Kõike paremat uueks aaastaks ka minu poolt. :)
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Vasta