Eesti Moskvich Klubi
http://mosseklubi.planet.ee/foorum/

VANA MOSKVICH FILMI JAOKS!
http://mosseklubi.planet.ee/foorum/viewtopic.php?f=3&t=5643
1. leht 1-st

Autor:  Diana [ 27 Juun 2016 13:58 ]
Teema pealkiri:  VANA MOSKVICH FILMI JAOKS!

Tere kõigile!

BFMi tudengid otsivad lõputöö-lühifilmi jaoks vana Moskvich, mis oleks aastatelt 1945-1950. Peab olema heas seisukorras ning sõitev. Võtted toimuvad perioodil 13-15. juuli. Palun, vana Moskvichi omanikud, saatke mulle oma auto pilte minu e-mailile: dianap.casting@gmail.com. Väga väga kiire on sellega ning kui on võimalik edastage, palun, infot oma tuttavatele-Moskvichi omanikutele.

Autor:  TALUPOEG TALUJA [ 27 Juun 2016 21:13 ]
Teema pealkiri:  Re: VANA MOSKVICH FILMI JAOKS!

Võiksite ka natuke valgustada oma tegemisi meile. Kas autot tahetakse koos juhiga või ilma? Kas Moskvitši saab pärast filmivõtteid veel tagasi tervelt või jääb alles ainult hunnik põlenud rauda? :D Kas keegi ka vastutab selle eest,kui rariteediga peaks midagi juhtuma. Tavaliselt kui asjatundmatud ja õllesed spetsialistid asjale ligi saavad siis pole tagajärjed ennustatavad..... Ja kuidas Teie filmiseltskond üldse vanatehnikasse suhtub? (Üldse vanatehnikasse ja vanadesse asjadesse)
Need mõned küsimused oleksid selleks,et lugupeetud autoomanikud saaks rohkem asjast sotti.
Tänan.

T.

Autor:  Diana [ 28 Juun 2016 01:06 ]
Teema pealkiri:  Re: VANA MOSKVICH FILMI JAOKS!

Tere! Jah, vajaksime autot koos juhiga, see ongi garantii, et autoga midagi ei juhtu. Filmis meil on vaja sõita ainult autoga otse. See tähendab, otse ja tagasi, ja nii kuni õige kaader on tehtud. Autot vajame üheks päevaks perioodil 13-15. juuli. Filmiseltskond on muidugi tehnikaga väga ettevaatlik, kuna filmis on igal pool kallid uued ja vanad asjad. Loodan, et üks päev võtetel omanikule on ainult huvitav kogemus. Kui omanik ei saa, siis platsil on nii kui nii vanade autode asjatundja, kuna teine auto, mis meil kaadris osaleb on Pobeda. Palun, kirjutage mulle need, kes on huvitatud oma autot filmis näidata ning huvitavas protsessis osaleda. Suur tänu!

Autor:  lauri [ 28 Juun 2016 09:44 ]
Teema pealkiri:  Re: VANA MOSKVICH FILMI JAOKS!

Üks tähtis küsimus veel - kuskandis võtted toimuvad?
(sellise väljalaskeaastaga masina toimetamine ühest Eesti otsast teise võib olla oluline argument).

Parimate soovidega,

Lauri.

Autor:  Diana [ 28 Juun 2016 12:32 ]
Teema pealkiri:  Re: VANA MOSKVICH FILMI JAOKS!

Teil on väga toredad küsimused, tänan nende eest! Võtted toimuvad ühel teel, mis asub 30 km Tallinnast. Kuskil Jagala ja Tallinna vahel.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/