PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas sass »

Paraku ei saa kindlustust teha, kui auto pole ARK-s registreeritud.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas wax »

Ärge nähke vaeva karpraua ja muu sodiga. Kõige lihtsam kolmnurk ongi haagise tiisel, millel tuleks lihtsalt otstesse aasad teha, ja kõik. Külastage näiteks Pet.tee maksimarketis asuvat Tööriistamarketit, seal on igasugu haagisekola müügil, ka terveid tiisleid kui ma ei eksi.
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas saarlane »

wax kirjutas:Ärge nähke vaeva karpraua ja muu sodiga. Kõige lihtsam kolmnurk ongi haagise tiisel, millel tuleks lihtsalt otstesse aasad teha, ja kõik. Külastage näiteks Pet.tee maksimarketis asuvat Tööriistamarketit, seal on igasugu haagisekola müügil, ka terveid tiisleid kui ma ei eksi.
tiisel kah karpraud ju :D

aga sellega vedamiseks peab jah kindlustus olema, kui seaduslikutl vedada...
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
Wennad
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Juul 2009 23:35
Asukoht: Tartu

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas Wennad »

Tere seltsimehed!

Mul nüüd isiklik kolmnurk olemas, kui kellegil on vaja siis küsigu julgelt!

To. wax

selle spetsiaalse käru tiisliga on selline asi, et need suht kallid (käisin respos uurimas ja nad ütlesid, et müüvad mitte standartese(neile mittesobiva) tiisli hinnaga kuskil tonn)

ma leian, et üks tiisel ei ole seda hinda väärt!!!(minu subjektiivne arvamus)
Iž 2715
Kui sul on pukseerimiseks kolmnurka vaja siis küsi julgelt!
Vasta