Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas Neeme »

Minul on lumesadu veel nägemata. Rahet on paar korda tulnud, aga lund mitte. Kui neid mandril tehtud pilte vaadata, siis peab vist ka talvekad lähemate nädalate jooksul alla kruttima.
Praegu sajab Kuressaares vihma. Sooja on 6 kraadi.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas moskiito »

tegin siis mõned pildid enda maja ümbrusest.
pildid


kuidas teil seal lood on üle eesti?
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas moskiito »

elustan vana teema et uurida kuidas kaasmaalased sellise lumeupputusega ka toime tulevad. kuna mosse paberid pole korras siis mina ise liigun tööle ja tagasi veel jalgrattaga :smokin ja upputusest läbimurdmine tänu tuulele eiriti lõbus pole.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas wax »

Ma olen kodus haige olnud ja viimased 3 päeva pole õues käinud. Täna korraks läksin. Autol uksed kinni külmunud, auto peal ja ümber poolemeetrine lumi. Homme lähen garaaži labida järgi :D
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
Gustav
Postitusi: 119
Liitunud: 16 Aug 2010 15:53
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas Gustav »

Viimastel päevadel olen ikka linnavahel sõitnud. Täitsa mõnus on serva visata. :auto
IZ 412 IE '82
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas Edel »

Töö juures platsi peal nii libe,et lükka kolmas käik sisse ja rull käib all rõõmsalt ringi ning gaasiga meelitades seda isegi veel neljandagagi käiguga.
Kinni pole õnnestunud veel jääda aga Mossega panin täna küll hooga tagaotsaga täie lauluga valli...
No ma ei tea,mida küll teevad veel suverehviga sõitjad (neid on ka veel liikumas), need on juba täitsa hullud vennad...
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas viirusboy »

Taunus
Pilt

Ja mosse
Pilt
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas Edel »

viirusboy kirjutas: Ja mosse
Pilt
Pagan,Sa peaksid häbenema,et sellise pildi siia üles panid :D pole lund ollagi :lol
Minul avanes täna pärastlõunat selline pilt http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/79020965 Vähem kui ööpäevaga tuli selline lumi peale. Algatuseks kaevasin end ukseni ja panin selle "lumehunniku" käima. Jube vaikselt ikka töötas :D lumi summutas heli täitsa ära :D
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas MAZ »

Mossedest talvepilte pakkuda pole, kuna kõik on oma talvekorterites aga selline elukas seisab hetkel õuepeal
Pilt
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Lumi tuli maha ja valgeks läks maa..........

Postitus Postitas moskiito »

mõned vahvad pildid minu koduhoovist
http://s1111.photobucket.com/albums/h46 ... 2010-2011/
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta