Mosseteemaline jutukas

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Mosseteemaline jutukas

Postitus Postitas mosseman »

marko kirjutas:
wax kirjutas:Esimene kuu aega ehk käiks seal mingit rahvast, siis edasi on tühjus ja vaikus. Olen seda kogenud juba 4-5 erinevas klubis-foorumis :)

Üldiselt ta nii on jah,aga kui ta olemas oleks siis ega ta eriti vist süüa ei küsi :beer
Täitsa õige.

Nüüd siis tehtud lollikindlam Mosseklubi jutukas
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseteemaline jutukas

Postitus Postitas partnermosse »

Just mõni hetk tagasi proovisin jutustada ,ei saanud hakkama isegi oma nicknamega :D sellel leheküljel -ütlesin seal jutuka lehel ja ütlen ka siin - "dinosauruse" lehekülg ehk minu jaoks juba väljasurnud jutukas :D vabandage ,et minu ajupotentsiaal ei suutnud seal ennast kaardistada :D ja end teistele nähtavaks teha.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Mosseteemaline jutukas

Postitus Postitas viirusboy »

miks see java põhine on?? Flash playeriga oleks vähe parem ehk...
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: Mosseteemaline jutukas

Postitus Postitas A.Roosenberg »

partnermosse kirjutas:Just mõni hetk tagasi proovisin jutustada ,ei saanud hakkama isegi oma nicknamega :D sellel leheküljel -ütlesin seal jutuka lehel ja ütlen ka siin - "dinosauruse" lehekülg ehk minu jaoks juba väljasurnud jutukas :D vabandage ,et minu ajupotentsiaal ei suutnud seal ennast kaardistada :D ja end teistele nähtavaks teha.
Olen vist sama loll, kui sina. :lol See jutukas vist nendele mossemeestele, kelle IQ on 150.
"2140"
Vasta