kuidas teised liiklejad suhtuvad mossesse

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
Taf
Postitusi: 15
Liitunud: 08 Mär 2009 11:13
Asukoht: Rakvere

Re: kuidas teised liiklejad suhtuvad mossesse

Postitus Postitas Taf »

Minul vist enamjaolt positiivsed kogemused. Kõige rohkem meeldib ikka see, kui kuskil rahva rohkes kohas vanakoolimeeste pilgud paitavalt järgi vaatavad(näiteks laatadel). Siis on küll selline üleolev tunne ja ego taob lakke! Selliseid väiksemaid seikasi on ikka ka old, kus statoilis tankides tuleb kõrval X5 või S klassi Mersu ja tullakse ligi, silitatakse siit, sealt ja kiidetakse. On ka Tallinn-Narval saand vurada 110km/h paljudest mööda ja rõõmsalt lehvitatavad maha jääjad.
Ning ükski sõber ega ka tütarlaps pole öeld, et mis risu vaid et millal tiiru teed!
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: kuidas teised liiklejad suhtuvad mossesse

Postitus Postitas wolfe »

Üks juhus oli linnahalli juures tipptunni ajal foori tagant startides tuli kaasihoob karpa küljest lahti . Egas midagi ohud peale, kapott üless ja küljes ta oligi jälle . Samal ajal ootas üks rekkamees minu sabas , lasi törtsu pasunat , lehvas mulle ja pani käe aknast välja üless tõstetud pöidlaga. Samas kogu seda koomikat filmisid hiina vms turistid näöd nalja täis :D
Maanteedel pole mul probleeme olnud pigem ikka lehvatakse või visatakse pöialt aga tallinnas tahetakse küll vägisi jalge alla trampida ... aga vahest peab mõni rull nokk ikka häbisse ära surema kui mina mosuga mööda rebin :D :auto
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: kuidas teised liiklejad suhtuvad mossesse

Postitus Postitas wolfe »

wolfe kirjutas:Üks juhus oli linnahalli juures tipptunni ajal foori tagant startides tuli kaasihoob karpa küljest lahti . Egas midagi ohud peale, kapott üless ja küljes ta oligi jälle . Samal ajal ootas üks rekkamees minu sabas , lasi törtsu pasunat , lehvas mulle ja pani käe aknast välja üless tõstetud pöidlaga. Samas kogu seda koomikat filmisid hiina vms turistid näöd nalja täis :D
Maanteedel pole mul probleeme olnud , pigem ikka lehvatakse või visatakse pöialt aga tallinnas tahetakse küll vägisi jalge alla trampida ... aga vahest peab mõni rull nokk ikka häbisse ära surema kui mina mosuga mööda rebin :D :auto
Moskvich - puhas remondirõõm :D
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: kuidas teised liiklejad suhtuvad mossesse

Postitus Postitas via »

Libe talv nagu näiteks tänavu on 2141 roolis päris lahe. Nimelt 41-l raske nina ja esivedu, stardib seetõttu lumeplögas ja jääl ülihästi. Foori tagant minnes astud peale neliveoliste ikka kõigist nobedamalt. Muidugi, paljudele see ei meeldi ja siis ikka näed kus varsti keegi sinust linnavahel ikka kasvõi 70-ga lõpuks mööda punnib :D
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: kuidas teised liiklejad suhtuvad mossesse

Postitus Postitas risto626 »

no see, et maanteel paljud mööda litsuvad ei ole näitaja, kuna tavaliselt kulgen suvel lubatud piirkiirusest aeglasemalt.
Kuid kui eelmisel aastal Pühajärvele jaanitulele sõites paljud autod meist möödumisel pasunat andsid ja lehvitasid oli päris mõnus tunne. :) Lisaks veel see, et linnapeal kruiisides nii mõnedki pilgud pöörduvad sellisele autole järgi vaatama.
Vasta