Mosseklubile uhkem koduleht

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas jartmok »

vootele kirjutas:Võiks ju panna kusagil mossed ritta. Su pakutud pilt on imho liiga suures plaanis ja kaootiline.
Teine variant oleks teha mingi flash riba, mis automaatselt klubiliste autod ritta paneb. Selline paremale-vasakule scrollitav.
Väga tore, pildid ma võin panna aga teed selle flash värgi siis ise.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas Neeme »

Või tahab keegi veel pikemat autorivi
Pilt
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas jartmok »

Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas moskiito »

ma arvan et vana foorumi võiks panna "arhiivi" alla, siis oleks vajadusel alati kättesaadav.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas partnermosse »

moskiito kirjutas:ma arvan et vana foorumi võiks panna "arhiivi" alla, siis oleks vajadusel alati kättesaadav.
See on väga hea idee ! Toetan 100%
Ja 1 asi veel ,mis silma hakkas oli see, et kas saab ka nii teha ,et need fotod jääksid foorumisse ikka alles vaatamata sellele kui oma mingis kataloogis või veebilehel kustutad.(äkki on keegi seda maininud juba ja ise ei pannud tähele-ma ise pole ITi-meez :) )
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas vootele »

Kes teil siin õieti webmaster on? Ma oskan lihtsat html teha, aga korraliku lehe tegemine peaks jääma kellelegi rohkem kogenule.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas jartmok »

vootele kirjutas:Kes teil siin õieti webmaster on? Ma oskan lihtsat html teha, aga korraliku lehe tegemine peaks jääma kellelegi rohkem kogenule.
Väha hea, lihtne Html ongi hea alus kuna hetkel kujunduse otsingul. Süsteemi ja vundamenti paneme hiljem paika.
Mulle meldib kui keegi teeb ka kavandeid!
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas vootele »

Kas kellelgi on pilti 412 kapotijoonest külgvaates? Hea, kui oleks oranzi värvi. Sellest saaks hea menüüriba. Nupud oleks musta värvi. Värvilahendus võiks olla nagu on üks ralli IZ pilt oranz-must avtoexport kirjad ja valges kostüümis tibi esiplaanil.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas Neeme »

Vaatasin neid flashi progesid. No täitsa viisakaid asju suhteliselt normaalse raha eest saadaval. Mina ausalt öeldes oleks käsi sellise asja juures, kus vähemalt esileht(lehed) oleks taoline, mis juba niisama inimesi meid vaatama tooks. Veel parem, kui kogu kodukas oleks ka Mossepõlgajale vaadatav. Kui kodukas oleks nagu '64 aasta Rahva Hääl või '57 aasta 3 värviline raamat, siis vajaks see väga stiilipuhast ja kõrgelennulist lähenemist, et rahvamassile asi silma jääks.
Muidugi, kes nende asjandusetga oskaks meil ümber käia? Või ise tehes - milliseid prgramme osta?

Aga ehk mõni päev on veel aega. Tuleb aastavahetus ja kaugel suurest mõllust, istun kusagil talu saunas ühe seltskonnaga, kes IT, telekomi, webi ja riiklike projektide alal kõvad tegijad. Ehk nemad suudavad head nõu anda. Kui muidugi pea seda infi kinni hoiaks... :beer :burnout
Vasta