Mosseklubile uhkem koduleht

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas moskiito »

mulle meeldib. väga ilus lahendus.see et nii palju valget ruumi on, mind ei häiri, just meeldib. Kui pilt suuremaks ajada, siis peab ka kõike muud suuremaks ajama, muidu jääb natuke nadi.
aga sinna võiks lisada mõned lingid mosse videodest. Pean silmas neid klassikalisi klippe mis meil oorumis ka üleval on.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas wax »

partnermosse kirjutas:Vaatasin ja meeldis väikse agaga.Arvan,et esilehel liiga palju vaba ruumi külgedel.Ettepanek on:mossede pilt laiemaks teha ja veidike kõrgemaks ning teksti osa võiks samuti olla laiemalt, et ei tunduks keskel oleva tulbana. :)
Ka minu suure monitoriga tundub nii, kuid läpakaga on täiesti paras :)

Mulle isiklikult ei meeldi see menüü dubleerimine korraga ülemisse kui ka vasakusse freimi. Ülemine võiks olemata olla, seda ei pane esimese korraga tähelegi... :) Aga muidu vinksvonks, background võiks olla midagi muud kui plank valge. Mõtlen tagumise lehe tausta, mitte sisu oma.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas Neeme »

Sass, tubli töö! Mõni asi ehk on natke parandamist väärt, kuid see pole mingi tappev probleem. Näiteks eelviidatud linkide asetsemine korraga küljel ja üleval. See, et suurelt ekraanilt pilt kitsas, võib ka vahest häirida, kuid pole ka probleem. Ja see, et taust on valge, ongi taolise puhta eheda asja olemisega - "Olete jõudnud Moskvichi paradiisi". Muidugi tuleb neid lingikeste aknaid tasapisi lisada, vastavalt sellele, millal keegi jõuab mudelitest, nende piltidest jms. materjali kokku panna.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 324
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas Sten »

Plussid:
  • selge ülesehitus
  • lihtne
  • lõpuks keegi tegi midagi!
Miinused:
  • "Lehel uut" dubleerib vist keskosa
  • Topeltmenüü, ülemine võiks kaduda
  • Üldisel tausta ja raamistiku(teksti) tausta taustavärvid võiks erinevat värvi olla, tooks veel rohkem keskosa esile
  • Peamenüü linkide järjekord oleks minu meelest õigem Esileht-Foorum. Eelviimane Lingid ja viimane Kontakt.
  • "Lingid" lehel on imelik see, et peab Moskvich peale vajutama, et lingini jõuda. Kas sinna tuleb lisaks Moskvich jaotusele ka Lada, Opel, BMW jaotused?
Võiks veel olla:
  • Peamenüü all - Värskeimate postitustega teemade nimekiri
  • Peamenüü all - Kalender, mis põhimõtteliselt kajastab üritusi. Lisada ka muud vana-/venetehnika alased üritused(laadad, kruiisid jne)
  • Peamenüüs link - Artiklid - Kasutajate artiklid üritustest ja viited ajakirjade Mossedega seotud artiklitele
  • Peamenüüs link - Mossedest - Autode artiklid, tehnilised andmed (tulekul kui keegi viitsib midagi kokku teha)
  • Peamenüüs link - Kirjandus - elektriskeemid, raamatud, detailikataloogid(venekeelsed paraku)
  • Peamenüüs link - Galerii - Näiteks lingid kasutajate autode galeriidele
  • Peamenüüs link - Kauplused - Mosseosadega tegelevate poodide nimekiri
  • Peamenüüs link - Jutukas
Need siis minu mõtted ja arvamised. Muidu hea, et asjad liiguvad ja eks aegamööda leht areneb edasi.
hard0
Postitusi: 360
Liitunud: 22 Mai 2010 21:29

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas hard0 »

kahtlen et jututoal mingit perspektiivi on....
AZLK 426(427) 1973
AZLK 2140 "Rallye" 1977
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 324
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas Sten »

Jutuka vajalikkusest saab siin rääkida: http://mosseklubi.planet.ee/foorum/view ... ?f=3&t=709
Link võib ju ikka olla. Mosseman ja Talts seal püsikunded. Aga jutukast edasi oma teemas. :)
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas SanderV »

ei meeldi uuel kodulehel see et foourmi viskab uute aknasse.. pane koguaeg seda teist j2lle kinni.. võik sikka suunata yhes aknas lihtsalt teise lehe peale
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas sass »

SanderV kirjutas:ei meeldi uuel kodulehel see et foourmi viskab uute aknasse.. pane koguaeg seda teist j2lle kinni.. võik sikka suunata yhes aknas lihtsalt teise lehe peale
Isiklikult mulle meeldib, kui paneb uude tab-i/aknasse. Aga kui teisigi häirib, siis vöin selle ümber muuta.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas moskiito »

me ei saa muuta iga kord kui kellegile "akna avamine" ei meeldi (meeldib). Sellest tekkib surnud ring. Parem las olla sedasi nagu on. Mulle näiteks meeldib kui juttuka akken avaneb uues aknas, siis jääb mul endal vähem vaeva uut lehitsemise akkent avada. :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas SanderV »

no k6ik teised pmts suunavad samas aknas 2ra ja siis foorum tuleb uute... ntx minu jaoks pole seal pealehel midagi lugeda. kõik on foorumis. Nagu lihtsalt 1 mõttetu aken juures mida koguaeg sulgema peab. Vana oli selles suhtes normaalsem et klikkasid foorumi peale viskas foorumi, mitte ei avand uut akend..
aga no ju ma pean siis foorumi otselinki hakkama kasutama mosseklubi.planet.ee asemel
Vasta