Mosseklubile uhkem koduleht

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas MAZ »

Sisuliselt mis siin vaielda, mina ei tea kuidas Kasutajaga on aga must-valge kontekst mulle ei ole meelt mööda.
See miilitsa mosse ei sobi minu meelest siia, sest küsimus mida see esindama peaks? Mossed ei ole
ole erinevalt GAZ 12,13,14 või ZIS ja ZIL limusiinidest olnud eriteenistuse masinad.
Kõige enam võis olla miilitsa masin aga vaevalt,et massiliselt nüüd.

Visandasin paintiga mingi nägemuse maha, õigete värvidega mida kasutati M407 ja mis võiks olla
minu meelest päris huvitav lahendus, vabandan,ette,et pole eriti hea pilt.
Pilt
Aga mõtte peaks see edasi andma.NB! Mosse peaks ka rohelise sisse jääma aga ma ei saanud Paintis teha seda.

Logo osas jääks lootma,et tulevikus saame ka IZh märgi sinna ja selle 412 asemel mõne kenama liikuri. Põhimõtteliselt enamat mul lisada pole, kui selle värvide teema selgeks saame siin siis oleks kõik minu poolt.

Igal juhul väga viisakas töö jartmok poolt siiani :beer
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas partnermosse »

Selle uue kodulehe kuskil ülal vasakus või paremas nurgas võiks olla siis selle klubi-foorumi osalejate mosse pildid, mis vahetuksid mingi aja pärast ,et igaüks saaks tunda ja näha, et ka temaga on arvestatud :) Et moderaatorile saadetaks siis oma mossest kõige uhkem pilt ja siis nagu mobiiltelefonis on esitletud need pildid slaidishowna.Ehk on väike abi ja idee kodulehe paremaks tegemisel.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas Kasutaja »

Tegelikult võiks olla üdini hallides toonides, et jääks mulje nagu oleks must-valge kuvar.
21251
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas jartmok »

Kasutaja kirjutas:Tegelikult võiks olla üdini hallides toonides, et jääks mulje nagu oleks must-valge kuvar.
Mis see nüüd tähendama pidid?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas moskiito »

keegi vist sünges meeleolus:p

minule selline värvide lahendus meeldib.

autode näitamise mõtte pole paha kuid see eeldab jällegi eraldi serveri ruumi, kus saaks pilte talletada. sest kui panna samat moodi, nagu praegu, võib juhtuda sedasi et pildid võivad ära kaduda.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas jartmok »

moskiito kirjutas:keegi vist sünges meeleolus:p

minule selline värvide lahendus meeldib.

autode näitamise mõtte pole paha kuid see eeldab jällegi eraldi serveri ruumi, kus saaks pilte talletada. sest kui panna samat moodi, nagu praegu, võib juhtuda sedasi et pildid võivad ära kaduda.
Seda kohe kindlasti.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas jartmok »

Ma nüüd saan aru ,et mosseklubil on nii uus kui ka vana foorum üleval. Tõesti vanas foorumis on palju kasulikku informatsiooni kuid see segab aldselt uustulnukaid. Kui mina googlest otsisin siis sain aru, et kaks eraldi tegutsevat foorumit. See on ju jälgede segamine. Uus koduleht tuleb ja peabki tulema sest muidu on see nagu välja surnud ja klubi nime eriti särvaks ei tee. Ütlen vaid oma arvamuse ja see võib valus olla paljudele nind vastukarva kuid ega seegi foorum eriline asi pole. Teades kui palju sellised analoogseid foorumeid internetist vabavarana saab siis imestan, et asi sellise taha peatunud on. Esiteks piltide lisamine on nutune, nt kui mina oma fotoalbumist pildid maha võtan on sisuliselt minu masina teema surnud.

Läbi oma arvamuse õeldes siis siin tuleks teha suured muudatused, muidu vajubki kogu see ponnistus ajalukku!
Täna õhtust alates ajangi foorumlased unest üles ja ärritan teid!

Jartmok.

On aeg end nähtavaks teha sest hetke nn turuliider on Mosseliiga, selle asemel peaksime emie olema!
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas vootele »

Väga hea kujundus, mulle meeldib. Ainult et tõesti, ruumi seal üleval on, seal võiks olla erinevad mosse mudelid reas. Võiks olla samamoodi poolviltu. Ise oleks nõus esindama fotol 2141-te.
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas Kasutaja »

Olgu, las need värvid olla nagu on. Kõigile ei saagi meeldida, aga kas seda pilti ei saa kasutada. Siin mitmed klubi masinad rivis: http://mosseklubi.planet.ee/album/2009m ... mossed.jpg
21251
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas vootele »

Võiks ju panna kusagil mossed ritta. Su pakutud pilt on imho liiga suures plaanis ja kaootiline.
Teine variant oleks teha mingi flash riba, mis automaatselt klubiliste autod ritta paneb. Selline paremale-vasakule scrollitav.
Vasta