Mosseklubile uhkem koduleht

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas wax »

Mis klubinime vahetusest jutt käib? Kas Eesti Moskvich Klubi MTÜ peaks hakkama nime vahetama? Kahtlen asja mõttekuses. :)
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas partnermosse »

Klubi nimi võiks ka inglise keeles olla, et otsingumootorites kättesadav ka võõrkeelsetele inimestele oleks (see lihtsalt idee ,et äkitse siis leitavam on) :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas sass »

No selle klubinime võib kasvõi sajas erinevas keeles panna kodulehe koodi sisse, kui mureks see, et ei leita üles.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas moskiito »

rahu rahvas, üritame ennem saada klubile uus leht valmis. siis kui asireaalselt tööle hakkab, võiks hakkata teist täiustama näiteks inglise keelse versjooniga.

aga 1 samm korraga, saagem ennem uue lehega valmis.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas jartmok »

moskiito kirjutas:rahu rahvas, üritame ennem saada klubile uus leht valmis. siis kui asireaalselt tööle hakkab, võiks hakkata teist täiustama näiteks inglise keelse versjooniga.

aga 1 samm korraga, saagem ennem uue lehega valmis.
Seda klubi lehte ei tulegi, vähemalt mina olen juba nii veendunud. Vaadates seda teemat siis tundub, et rahvas mämmutab ja mämmutab selleasemel et ühe korraga tõsine töö ära teha ja see leht püsti panna. Mina igatahes soovin Teile edu selle teema ja muuga!


Jartmok.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas marko »

Rahu rahvas :beer pealmine nimi las jääb export varjandina või mida iganes,see ei ole nüüd küll mingi ületamatu takistus kodulehe loomisel.Võtke asja loomulikul teel nii nagu asi tegelikult on.Kahjuks ise sellest nii palju arvutit ei tunne,et oskaks kodulehte valmistada,aga nagu siin eelmainiti on võimalused kõik olemas.Praegune kavand minuarust vägagi hea,mida siin paremat ikka tahta.Alustame siis selliselt ja kui tuleb häid ideesid siis saab alati ju täiustada.Nii,et mosse rahvas ärgem heitke meelt :rokib
Viimati muutis marko, 02 Jaan 2010 12:40, muudetud 1 kord kokku.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas easyrider »

Marko jutus on iva sees. Isegi kui alguses tuleb leht miskine jama, siis hiljem saab ju alati täiustada. Kuidas saab olla nii, et Ladaklubil ja Volgaklubil on lehed olemas, kuid Mosseklubil pole... Me peame näitama, et me oleme töörahvas, et me saame hakkama! :D
Minu poolt veel idee - võiks teha iga Iž'i ja Moskvitši mudeli kohta korraliku ülevaate nagu on Volgaklubi lehel.
Loodan, et varsti tuleb ikka kena Mosseteemaline leht, mitte ei vaju ära unustustehõlma... Mina olen kahe käega poolt!
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas M410 »

easyrider kirjutas:Minu poolt veel idee - võiks teha iga Iž'i ja Moskvitši mudeli kohta korraliku ülevaate nagu on Volgaklubi lehel.
Kuna Moskvitšitel on mudelite valik läbi ajaloo tunduvalt suurem kui Volgadel ja Ladadel, siis on kõikide nende tootmisaastate, tootmisarvude, juttude jms. ümbertõlkimine ja trükkimine paras ropp töö.
Ma ei kujuta ette, kes selle vabatahtlikuna enda peale võtaks, juhul kui see koduleht ka kunagi tööle hakkab ja kogu asi ka üldse nii kaugele jõuab.
Üks mingisugune lihtne mudelite tutvustus on siin.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas MAZ »

M410: osad need kirjeldused saaks valmis teha ikka, muidugi tähtis oleks,et oleks midagigi.
Ka volga.ee alustas alguses lühikirjeldustega ja ajajooksul hakati neid täiendama.
Samas see on juba teine teema.

Kodulehest: sisuliselt minu meelest on kasutaja jartmoki tehtud kavand üsna hea.
Mina isiklikult leian,et see sobiks alustuseks hästi, täiendada saaks ka hiljem. Miskid kas Eesti Moskvitši klubi ühes või teises keeles on kolmanda järguline teema selle peale ei ole mõtet praegu aega raisata.
Sisuliselt pidage meeles: Rooma linna ka ei heitatud ühe päevaga valmis.
Vaidlemised jätaks teise teemasse ja osad asjad tuleb ilmselt foorumi kasutajate vahel nagu nii hääletusele panna kuid see on pikem protsess. Keskendume sellele mida meie foorumi kasutaja jartmok on teinud, muidu
on ka tema panus olnud asjatu :( kui me siin laskume mõtetutesse vaidlustesse.
Küsige endale mida te tahate: kas lasta vanaviisi edasi või soovite,et asi paraneks kas või vähekese.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas mossejumal »

Venemaa mosseklubi kodulehte enam ei mäleta :D sealt saaks ka midagi võibolla.
Vasta