Mosseklubile uhkem koduleht

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas easyrider »

Varblane kirjutas:
M410 kirjutas:
Varblane kirjutas:Kurgikasvataja koduleht oleks nagu.
Varblane, sinu etteaste.
Näita teistele ka, missugune peaks olema üks õige Moskvitšite klubileht, mitte "kurgikasvataja koduleht".
Kui ma oskaks siis oleks ammu teinud, eelmised olid kenamad, see roheline värv on jube.Väga palju autofoorumeid on kust malli võtta.
Kui ise ei oska teha, siis on nagu pisut kohatu tegijaid arvustada. Jartmok on ju väga suurepärase asjaga maha saanud. Varblane, asja mõte ongi ju selles, et oleks mingi asi üleval, mida pärast täiendada saaks. Muide, mina olen selle nn kurgikasvataja lehega väga rahul.

Via - esimene vabatahtlik, väga hea! :) Kuna mulle on jäänud mulje, et vaid väheseid huvitab 2141, siis see oleks väga oodatud ja hindamatu abi!

Igatahes mina aitaksin meelsasti ingliskeelsete tõlketöödega. Tahab keegi veel mõne ülesande enda peale võtta?
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas via »

M-2141 osa teeksin hea meelega...
Kuna ise html, java-t...jne. ei jaga, siis oleks vaja vastavas koodis toorikut-näidet kuhu saaks andmed sisestada...
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas easyrider »

via kirjutas:M-2141 osa teeksin hea meelega...
Kuna ise html, java-t...jne. ei jaga, siis oleks vaja vastavas koodis toorikut-näidet kuhu saaks andmed sisestada...
Väga hea, asi liigub! Ma soovitan teksti kokku koguda, see valmis kirjutada ja siis näiteks Jartmokile saata, sest ta on tõestanud, et tema valdab html-i meisterlikult. Siis tema teeb lihtsalt copy-paste ja lisab su teksti lehele. Ehk on nii lihtsam.
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas partnermosse »

Kui vaja abi võiksin venekeelest eestikeelde tõlkida miskit.:)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas easyrider »

Kiitused! :) Tore näha, et asjadega tegeldakse!
Ise olen ka vaikselt inglisekeelset materjali otsinud, mida valmistun tõlkima. Mis ma veel oskan öelda? Soovin osalejatele jõudu! :)
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas moskiito »

kui ma aega saan siis võttan mõned venekeelsed ette. vene keel longab küll paremat jalga, kuid saan veel piisavalt hästi aru mis kus ja millal.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas via »

easyrider kirjutas: Väga hea, asi liigub! Ma soovitan teksti kokku koguda, see valmis kirjutada ja siis näiteks Jartmokile saata, sest ta on tõestanud, et tema valdab html-i meisterlikult. Siis tema teeb lihtsalt copy-paste ja lisab su teksti lehele. Ehk on nii lihtsam.
Sobib.
Eesti wikisse sai kunagi tehtud selline: http://et.wikipedia.org/wiki/Moskvitš-2141
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
wex1
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Juun 2009 18:14

Re: Mosseklubile uhkem koduleht

Postitus Postitas wex1 »

Aga Jaanoz, kui oskad inglise keelt , siis Google Translate tõlgib vene keelt inglise keelde päris normaalselt.
Vasta