Mosseklubi kleeps/logo

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 324
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas Sten »

Jutt siis "ametliku" Mosseklubi kleepsu/logo tegemisest.
Võiks minu meelest teha kahte tüüpi kleepse.

Üks oleks suur, mis taga-/esiaknale panna ja kujutaks endast lihtsalt kirja Mosseklubi või Mosseklubi.ee. (Või misiganes aadress tulevikus on plaanis kasutusele võtta.)

Teine oleks siis juba kunstilisem ja logo taolise kujundusega. Võib ka kiri juures olla "Mosseklubi" või "Moskvits(ch, tsh, tš) klubi" või "Eesti Mosseklubi" või "Eesti Moskvich Klubi".

Selline minu nägemus asjast.

Teie arvamus?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas moskiito »

toon selle pildi siia
Pilt

mina pooldan ka esimest varjanti, sest see on nagu mosselikum, kui vaadata vanemate mossede pgašniku luugi peal olevat.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 324
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas Sten »

Pagassikiri on selline vist:
Pilt
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas mossejumal »

Esimene variant võiks tõesti olla,sest mulle meeldib see. :)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas moskiito »

a arvan et võiks olla kahest kombineeritud. see esimene font ning "moskvich" oleks sellinne nagu sten näitas
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas jartmok »

Pakun välja sellise varjandi, et kleepsu panemise õiguse saavad need mosse omanikud kelle masin on välimuselt korralik. Mulle oleks küll vastukarva, kui mingi peldiks vuhaks ringi ja taga oleks kleeps, mainele see hästi ei mõju.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas marko »

jartmok kirjutas:Pakun välja sellise varjandi, et kleepsu panemise õiguse saavad need mosse omanikud kelle masin on välimuselt korralik. Mulle oleks küll vastukarva, kui mingi peldiks vuhaks ringi ja taga oleks kleeps, mainele see hästi ei mõju.

Siis ma parem ei üritagi miskit kleepida :D

Samas mis vahet on sellel missugune see mosse välja paistab,juba see on suur asi kui auto on omajala peal kohale veerenud :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas jartmok »

marko kirjutas:
jartmok kirjutas:Pakun välja sellise varjandi, et kleepsu panemise õiguse saavad need mosse omanikud kelle masin on välimuselt korralik. Mulle oleks küll vastukarva, kui mingi peldiks vuhaks ringi ja taga oleks kleeps, mainele see hästi ei mõju.

Siis ma parem ei üritagi miskit kleepida :D
Kui su vastus oli tõsine siis ütlen vaid, et sul on käed jalad otsas ja võta oma mosse käsile. Neid masinaid pole enam ju palju.
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas TheoK »

Minu masinal on sellest suvest juba variant 1 kleeps peal.
Endale meeldib just see font!
Samas ei ole tegu mingi suure lärakaga, vaid stiilse kirjakesega näiteks tagaaknal. Ilusale masinale sobib ;) Ei riku eriti originaalset väljanägemist jne.

Olgugi, et mingit klubi olemas olle veel ei tohiks, siis kleeps võib juba seemneks ees olla.

Pilt
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas moskiito »

olen jartmokiga nõus, piinlik oleks põllurallikal meie klubi kleepsu näha. meil ei ole mosseliiga
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta