Üks 401 jälle päästetud

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas moskiito »

väga viis töö :rokib

Meeldiv näha et inimesed, kellel lääne pill olemas, võttavad venemaa tehnika taastamise ette. Selliseid kahjuks väga vähe eestimaal.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas mart »

Väga ilus! Ikka tükk aega vaatasin neid pilte ja imestasin!
Kuid tulevikus võivad probleeme tekitada esi- ja tagatiibade ühenduskohad mis on kinni pahteldatud.
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
portos
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Jaan 2010 16:08

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas portos »

need ka kinni keevitatud ja tiivad laiemaks tehtud.auto pole minu oma.mina lihtsalt teostasin pahteldamise javärvimise.
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas mart »

portos kirjutas:need ka kinni keevitatud ja tiivad laiemaks tehtud.auto pole minu oma.mina lihtsalt teostasin pahteldamise javärvimise.
Siis ei tohiks probleeme tulla kui need ühendused jäigad sai.
Igatahes supper töö! müts maha...
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas TiitS »

Ilus ja korralikult tehtud. Nagu paistab, siis kasutusel on 412 mosse sillad.
Kasutaja avatar
siimuke22
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Jaan 2010 19:09

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas siimuke22 »

Mul kah üks selline 401 olemas üritan originaal sisu säilitada.Kahjuks ei oska või ei saa seda 401-te oma kasutaja pildiks panna,ma suht uus kah siin.
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas M410 »

siimuke22 kirjutas:Mul kah üks selline 401 olemas üritan originaal sisu säilitada.Kahjuks ei oska või ei saa seda 401-te oma kasutaja pildiks panna,ma suht uus kah siin.
Ehk saad siit abi: http://mosseklubi.planet.ee/foorum/faq.php#f14
Kasutaja avatar
siimuke22
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Jaan 2010 19:09

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas siimuke22 »

Suured tänud teile ja auto on kadedust tekkitavalt kena.Ennem ununes kiita meistrimeest:D
Kasutaja avatar
hannezk
Postitusi: 88
Liitunud: 04 Veebr 2009 10:35

Re: Üks 401 jälle päästetud

Postitus Postitas hannezk »

Pean tõdema, et töö on väga hästi tehtud ja silm puhkab. Muidugi ei saa kiitmata jätta antud firma tublisi töökäsi, kes aitasid ka minu M408 kere ja värvitöödel. Loodetavasti on neil võimalik veel samasuguseid projekte teha, sest minule tehtud tööga võib igati rahule jääda.

Aitähh
Automaaler OÜ
Kogu vajaliku info leiate kodukalt
www.automaaler.com

Lugupidamisega
Hannezk.
Vasta