võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas carrec »

Ärme väga ulmeliseks kah mine, minu tagasihoidlik arvamus on selline, et hetkel on parim 4-ja tulega 408 variant! Pakkuge aga julgesti!
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosse345 »

selja peale oleks pakunud mina.lahtise katusega autot küll ei tahaks.ütleme,et nagu selline http://www.sapikaklubi.org/forum/viewth ... owstart=40
Aga muidugi särgi taha kasutajanimi ja aadress ikka.
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas kOll »

kui auväärt kaasfoorumlane canyondrift viitsiks, siis oleks vast eriliselt silmapaistev, kui igal klubiliikmel oleks särgil oma auto/autod?
see läks nüüd vist vähe sinna ulme valda...

Saatsin ps-i Teile mr. carrec.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas M410 »

kOll-i ideel on jumet. Kaalusin ise ka seda varianti.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas carrec »

hr. kOLL-i ettepanekul on jumet kohe kindlasti, tuleb ainult detailsemalt läbi arutada. Ulmelist ei ole midagi su ettepanekus!
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosseman »

Selle kodulehe teema on ka tiba kahtlane...nagu näitaks kui ma ei eksi siis nende kleepsudega osa tellisid mosseklubi.ee aadressiga..mis kasu sellest siis oli kui see muudeti...sama teema võib olla ju selle lehega ka...kaua see sellel aadressil püsib?piisavalt et särgile trükkida?
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas carrec »

Hr. mosseman.
Ametlikku klubi kleepsu, kui sellist, ei ole siiani veel ültse olemaski. Omaloomingut võib igaüks teha. Need kleepsud mis välja on antud, ei ole ametlikud klubi kleepsud.
Seda enam, et klubi kleepsude ning särkide väljastamine saab tulevikus olema tugeva kontrolli all, ning väljastatakse RANGELT AINULT KLUBI LIIKMETELE. See on tuleviku teema, vaatame palju meid kokku tuleb kevadisele üritusele, kus on kavas maha pidada ka üks tegus koosolek ning arutada kuidas edasi minna. Kahe-kolme aktiivse mossemehe pärast ei ole vaja üleval pidada juriidilist organisatsiooni!
Nii palju siis mõtlemisainet kõigile!
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas MAZ »

Olen ka carreci ja kolli arvamusega nõus.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
canyondrift
Postitusi: 142
Liitunud: 04 Veebr 2009 17:31

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas canyondrift »

Kui soovi on, siis ma võin ka igaühe mosse joonistada, aga eks igaüks tule oma nägu.

Särgidisaini enda pildiga olen näinud, nimelt sai http://www.suhtesepp.com 'i jaoks tehtud üks logo. Särgile tuli super minu arvates.

Kui läheb tegemiseks, siis võtke ühendust, kui soov ikka sama on.

Tervitused, Jaanus
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas TheoK »

Ütlen ka sõna sekka. See mõte teha erinevate Mossedega särgid on täitsa hea. Samas, kui teha Lp. canyondirft-i elu lihtsamaks, siis ma arvan, et võiks olla särgid, kus ühel on peal 412, teisel 2140, kolmandal 408 jne. Sest pole ju mõtet joonistada iga autot uuesti. 412-e meestel on 412 pildiga särk ja 2140-e meestel on 2140 särk jne. Tegu võiks olla nt. tehasefotodega, mis siis üle joonistatud vms on. Aga see vaid minu arvamus;)
Endine Super-Lux.
Vasta