Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 324
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas Sten »

6. var i andil vari maha ja läbiv suurtäht, siis kena küll. Kaua sellest ikka jahuda...
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas Varblane »

marko kirjutas:Kindlasti varjant 1 :)
+1 :D
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas marko »

Tgld nali naljaks,aga lähtume eestlastlikult siis pigem ikka 6 var i ant.Kuna mul internet jupsib koledasti siis eksisin valikuga :D Mida lihtsam see logo välja näeb seda parem,see minu arvamus muidugi.



Kirjaviga parandatud ja ehk saab mõni vähe rahulikumalt öösel magada ja rohkem foorumit ei lägasta,mõtetu tähenärimine ikka küll.
Viimati muutis marko, 13 Veebr 2010 19:48, muudetud 2 korda kokku.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas mossejumal »

Nii mulle meeldib ka variant6 :rokib
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas M410 »

Minu poolthääl läheb samuti variant nr. 6-le

P.S: Kui te ei taha, et teist düsgraafiku mulje jääks, siis niipalju võiks osadel hääletajatel kooliharidust kõrvade vahel olla, et sõna "variant" kirjutada "i"-ga, mitte "j"-ga.
Komakohtadest ja lause lõppu käivast punktist ma ei hakka rääkimagi, sest et mõningatele siinsetest näib selle kasutamine vist üle jõu käivat.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas jartmok »

Oma masinat kahjuks ei ehi neist mitte ühegiga.
Pole isu seda tühipaljast foorumit reklaamida oma tagaaknal. Ärge maha lööge aga minu arvamus siis selline.
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas TheoK »

Variant 6.

Ja herr jartmok:
Kui see foorum nii tühine ja s*tt on, siis miks sa siin üldse eksisteerid ja oma tegemisi kajastad?

Sorry for OT
Viimati muutis TheoK, 13 Veebr 2010 20:55, muudetud 1 kord kokku.
Endine Super-Lux.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas jartmok »

TheoK kirjutas:Variant 6.

Ja herr jartmok:
Kui see foorum nii tühine ja s*tt on, siis miks sa siin üldse eksisteerid ja oma tegemisi kajastad?
Said valesti aru? Mõte peitus selles, et peale teistele kaasliiklejatele nähtavaks muutmisel peaks ka inimestele miskit kodulehe vms näol näidata olema. Ja olen tõesti mõtisklenud teema kustutamisele, eks lähipäevad näitavad.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas sass »

jartmok kirjutas:
TheoK kirjutas:Variant 6.

Ja herr jartmok:
Kui see foorum nii tühine ja s*tt on, siis miks sa siin üldse eksisteerid ja oma tegemisi kajastad?
Said valesti aru? Mõte peitus selles, et peale teistele kaasliiklejatele nähtavaks muutmisel peaks ka inimestele miskit kodulehe vms näol näidata olema. Ja olen tõesti mõtisklenud teema kustutamisele, eks lähipäevad näitavad.
Ärge nüüd tülli minge. Kodulehega tegelen juba vaikselt, aga sellest räägin juba öiges teemas. Ega kleeps kohustuslik ei ole - igaühe enda asi.
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: Hääletus: mosseklubile tunnus kleeps

Postitus Postitas Mossematk »

6. variant on kindlasti parim. Aga minu arvates võiksid kõik sõnad selles alata SUURE TÄHEGA... :)
To jartmok:
Sinu väljaütlemised on pehmelt öeldes kohatud...
Igasugune klubi algab ja koosneb ikka eelkõige inimestest aga mitte netis rippuvast kodulehest. Ja kui neid inimesi ja huvilisi tekib juba teatud kriitiline arv ning nad leiavad, et oleks vaja omi tegemisi ja plaane laiemale üldsusele näidata, siis tekib ka korralik koduleht. Meie klubis tundub, et selleks ongi aeg küps... :) Aga seda ei saa teha käsukorras...
Samas müts maha Sinu tegemiste ees :hail , nii põhjalikult pole siin foorumis veel keegi oma Mosset taastanud...
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Vasta