Kalender

Jaga huvitavaid mosseteemalisi fotosid ja videosid
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Kalender

Postitus Postitas wax »

Edel kirjutas:Loodan,et seekord tuleb kalender ikka välja ka. Ytra foorumis on ka kalendriteema ikka korduvalt ette võetud aga mis pildid sinna sisse panna, pole siiani suudetud ära otsustada. Üks tahab ühte, teine teist...
Soovin edu!
Eks tuleb teha nii nagu VW klubis ja nagu Audiklubis iga aasta tehakse. Kalendrisse minevad pildid on kuni kalendri kättesaamiseni saladuses :)
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Kalender

Postitus Postitas viirusboy »

wax kirjutas:
Edel kirjutas:Loodan,et seekord tuleb kalender ikka välja ka. Ytra foorumis on ka kalendriteema ikka korduvalt ette võetud aga mis pildid sinna sisse panna, pole siiani suudetud ära otsustada. Üks tahab ühte, teine teist...
Soovin edu!
Eks tuleb teha nii nagu VW klubis ja nagu Audiklubis iga aasta tehakse. Kalendrisse minevad pildid on kuni kalendri kättesaamiseni saladuses :)
Ma arvan et see kalender ei pea olema ju mingi eriline silmatorkav. Alguseks katsuks ehk valmis saada vähemalt midagi sellistki, nagu on näiteks Selveri kalender. St. Igal kuul on 1 mossepilt üleval, ja all on siis kuupäevad. Lisaks tähtpäevadele võiks kuupäevade lahris olla mõni oluline fakt mossede kohta, mosseklubi kasutaja sünnipäev punaselt jne. Mõtteid on palju.

Lisaks võiks iga kasutaja siia üles laadida või kellegile saata oma autost ilusaimad pildid ja siis nende vahel tehakse hääletus. Hääletuse võiks teha keegi erapooletu, oleks kõigil võrdselt võimalusi (Minu mõte). Arvan ka et pilte võib natukene töödelda kui on natuke kuskilt puudu.
Piltlik näide. Ei teinud küll otseselt siia kandideerimiseks, vaid paar päeva tagasi igavusest. Öelge siis ise kas sobib või ei.
Pilt

Ja kasutaja Gustavi autost üks pilt, et näidata mida mõtlen. Ma ei ole küll eriti hea töötleja aga midagi sellist tahaks kalendris näha küll.
Pilt
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Kalender

Postitus Postitas moskiito »

ma ise arvan et kogu rahvas võiks kanditaate välja käia(kasvõi enda mossest mõni pilt) ja siis juhatus valiks kalendri jaoks sobivad välja. vähem käre rohkem villa.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: Kalender

Postitus Postitas TiitS »

Midagi sellist minu poolt:

http://static3.nagi.ee/i/p/763/48/1908717937319a_o.jpg

Sobiks ehk "Heinakuu" (juuli) fotoks :)
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Kalender

Postitus Postitas M410 »

Ei tule see pildistamine nii hästi välja kui tahaks ja autole on ka veel kerge kosmeetiline ravi vaja teha(rehvide, stangepuhvrite ning porilapakate puhastus), aga üks sats pilte Kalevipoja hammaste juures sai nüüd peale keretöid(lävekarpide ja tiivakaarte värvimine ning kere poleerimine-vahatamine) ja salongi kasimist siiski tehtud. Võibolla millalgi lisandub neile veel mõni.
Nii et eks siis päälikud otsustavad, kas ja missugune pilt kuskile sobib.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis M410, 18 Aug 2011 14:00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Volts
Postitusi: 35
Liitunud: 23 Juun 2011 18:49
Asukoht: Rakvere

Re: Kalender

Postitus Postitas Volts »

Väga kobe :)
Mul lähevad veel tagumised tuled väljavahetamisele õigete vastu.
Ainult tagumised lapakad on näsased - mingid a la "Dünamost" ostetud

Pilt
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Kalender

Postitus Postitas M410 »

Volts kirjutas: Mul lähevad veel tagumised tuled väljavahetamisele õigete vastu.
Ainult tagumised lapakad on näsased - mingid a la "Dünamost" ostetud
Ses suhtes on Sul autoga vedanud, et neid "IŽ" kirjadega lapakaid peaks (vist) veel liikvel olema. Kirillitsas "Moskvitš" kirjadega tagumiste uute porilapakate leidmine on tiba keerulisem(vähemalt mulle tundub) ja nende pärast "kakeldakse" rohkem.
Isegi pidanud ühe viimatimainitu uue paari kättesaamiseks kihutama ühest Eesti otsast teise otsa, et see mingi autojupimüüja kätte ei satuks, kes siis samad asjad 300%-lise kasumiga kuskile edasi müüb.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Kalender

Postitus Postitas viirusboy »

Kas järgmiseks aastaks ka kalendrit tuleb?
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Kalender

Postitus Postitas MAZ »

Paistab,et vist mitte :(
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Kalender

Postitus Postitas sass »

Usun, et kui rahval huvi on ja pilte piisavalt laekub, siis annab ju teha ikka.
Vasta