Ja mõni mosse ...

Jaga huvitavaid mosseteemalisi fotosid ja videosid
Kasutaja avatar
kolvivana
Postitusi: 10
Liitunud: 25 Okt 2009 17:37
Asukoht: Tallinn- Läänemaa

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas kolvivana »

partnermosse kirjutas:... lõpetab oma maise sõidutee nii nagu selle artikli foto peal http://www.e24.ee/?id=112413
Pilt
:ouh :err :waah miks nii tehakse
Minu sõidukid: Moskvich 408 ja 2140,Subaru leone ja Bmw e32 730
Ostan M408: 1) dokumendid koos kerenumbrite ja mustade registreerimismärkidega.
2) bensiinipumba,3) tagumised logarid,4) Kroomist küljepeeglid.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas carrec »

Natuke teemast mööda nüüd läheb, aga kuna siin 427-st juttu tehti siis lisan omalt poolt mõne rea!
Just päev tagasi pakuti mulle ühte parempoolse rooliga 427-et müüa. Hinnaks sooviti 5000.- kuid dokumente ei ole, ja kere vajab tegemist, küljekarbid vahetust ning veel üht-teist.
Samas pakuti ka kahte Izevski tehase 412-st, olevat 70-nda aasta auto, millele saaks dokumendid, kui natsa sebida, auto sõidukorras, akut ei ole, vana 408-sa metall armatuurlauaga.
Teine oli vist 75-nda aasta 412, sõidukorras, dokumendid olemas, akut ei ole, uuema pehme armatuurlauaga isend.
Mõlema hinnaks oli 5000.- tükist.
NB! Autosid ma ise näinud ei ole reaalselt! Kui kellegil on huvi nende autode vastu siis info PS-i kaudu!
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas Manks »

carrec kirjutas:Natuke teemast mööda nüüd läheb, aga kuna siin 427-st juttu tehti siis lisan omalt poolt mõne rea!
Just päev tagasi pakuti mulle ühte parempoolse rooliga 427-et müüa. Hinnaks sooviti 5000.- kuid dokumente ei ole, ja kere vajab tegemist, küljekarbid vahetust ning veel üht-teist.
Samas pakuti ka kahte Izevski tehase 412-st, olevat 70-nda aasta auto, millele saaks dokumendid, kui natsa sebida, auto sõidukorras, akut ei ole, vana 408-sa metall armatuurlauaga.
Teine oli vist 75-nda aasta 412, sõidukorras, dokumendid olemas, akut ei ole, uuema pehme armatuurlauaga isend.
Mõlema hinnaks oli 5000.- tükist.
NB! Autosid ma ise näinud ei ole reaalselt! Kui kellegil on huvi nende autode vastu siis info PS-i kaudu!

Alustaks sellest, kus masind asuvad? 5000 krooni parempoolse rooliga mosse eest on natu palju, kui kere ka kehva poolne on. Võid ju töö ära teha, kuid arvele seda naljalt ei saa.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas carrec »

Autod asuvad Viljandi maakonnas, Võhmas.
Arvatavasti tekibki probleem selle auto registrisse saamisega, ehki võimatu saada pole nii vana sõiduki korral. Kuid sebimist on omajagu.
Ma ei ole hinna osas kaubelnud, sest endal hetkel huvi puudub, kuid arvatavasti on kauplemismaad, eks omanik oskab täpsemalt seletada, mis ja kuidas!
Kontakte avalikult avaldada ei tahaks, kui kellegil on konkreetne huvi siis PS-i kaudu annan omaniku andmed.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas partnermosse »

....reisib ka nii :) Ei hakanud uut teemat tegema-liisasin siia.VALGE MOSSE OMA REISI TIPUS !
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas MAZ »

See valge mosse on kuidagi tuttav :err ei tea kas jälle kuusakoskisse minek. :err
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas marek »

Täna Tartu kuusakoskis...
Pilt

Pilt

Pilt

Iz 412 oli ilma mootorita, aga samas sisu ja esiotsa kroom olid korralikud, tiivaääred ja põhi roostes.
2140 oli vist üle kuudi käind, aga muidu `76 v. `77 aasta masin, täiskroomstanged, gabariidid tagapiilaritel jne.
Kasutaja avatar
Talts
Postitusi: 136
Liitunud: 07 Apr 2010 19:16

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas Talts »

Kas see masin mitte siit samast foorumist polnud..?
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas viirusboy »

Isegi raadio on sisse jäänud..
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Ja mõni mosse ...

Postitus Postitas Martpoiss »

No sellest ma saan aru, et kõikida vanade autode jaoks ei jätku hoolsaid omanikke ja lõpuks leiavad nad tee vanarauahunnikus, aga võiks enne ju nt kroomosad jne küljest keerata ja kasvõi tasuta münele huvilisele anda ???
Vasta