huumorinurk

Jaga huvitavaid mosseteemalisi fotosid ja videosid
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

huumorinurk

Postitus Postitas moskiito »

võiks olla sellinne teema ka kus on mitmesugust huumorit, kas mosudega soetud või tõsiselt muud naljakat. Tavalisi nalju saab mujalt ka lugeda. Samas kui on miskit mis tuli kätte ja leiate et vajaks teadustamist, siis võib seda siia teha.

siin on pisike käsitöö nurk, soovitan lugeda kuna see on google tõlkega tehtud hispaania keelest ning ma kaalun, kas lasengi naisel enam käsitööd teha.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: huumorinurk

Postitus Postitas Neeme »

Oli kunagi üks luuletus, mille esimesed read on mulle meelde jäänud. Kahjuks ei oska seda korrektselt kirja panna, kuna tegu on venekeelse luuletusega:

Kolhozni storoz
Ivan Kuzmitch
prodal korovu
kupil Moskvitch

Kes oskab paremini, võib parandada. Või veel parem, kes oskab seda luuletust täispikkuses, see lasku aga tulla!
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: huumorinurk

Postitus Postitas Neeme »

Tegelikult üks pisut kentsakas asi oma kunagise Mossega tuli meelde küll. Sama masin, mille pildid Avarii teema peal üleval.
Jutt ise selline: Tallinnas olles lagunes mul pükste tagumine ots ära, kuna kiire aeg oli, siis ei olnud õhtul võimalust masina alla ronida. Sai siis 1,5 päeva vägeva lorina saatel linnavahel ringi sõelutud. Aga seal oli üks pisike nüansike juures, mis näitas, et minu Mossel oli oma iseloom täitsa olemas. Nimelt sõidan ringi, äkki hops! masinas vaikus. Toruotsad sattusid omavahel jälle ilusasti kokku, paarsada meetrit edasi ja mida ma näen - politseinikud teeääres! Saan nendest mööda mõnesaja meetriga ja jälle hopstik torud eraldi. Oleks see ükskord olnud, aga selle 1,5 päeva jooksul 3 korda! Ja ainult siis läks vaikseks, kui politsei oli läheduses, muidu mitte kordagi.
Kasutaja avatar
mcboby
Postitusi: 44
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:40
Telefon: 53801734
Asukoht: Jõgeva, Helsinki.

Re: huumorinurk

Postitus Postitas mcboby »

Maru tark Mosse oli sul siis :)

Kitt 8)
Kasutaja avatar
jaanoz
Postitusi: 38
Liitunud: 12 Aug 2009 10:57
Asukoht: Tartu, Jõgeva
Kontakt:

Re: huumorinurk

Postitus Postitas jaanoz »

Juhtus see keset õitsvat nõukaaega. Ei tea täpselt, mis marki mosse, aga igatahes oli see nii logu - põhi oli läbi roostetanud ja auke katsid vineeritahvlid, tagumised uksed seisid traadiga kinni jne.

Peatas miilits rutiinse kontrolli juures auto kinni. Oleks te vaid võmmi nägu näinud. Polnud ühtegi asja mille eest trahvi poleks saanud teha. Igatahes käratas ta, et kaduge siit kus kurat ja et ma rohkem teie varju ka ei näeks. Tegemist oli külanõukogu ameti mossega.
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: huumorinurk

Postitus Postitas risto626 »

mcboby kirjutas:Maru tark Mosse oli sul siis :)

Kitt 8)
pole küll mosse kuid mul pani eelmine mazda ühe neiu läheduses pidevalt näkku :angry . muidu töötas ideaalselt :D
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: huumorinurk

Postitus Postitas Tiit »

Mosse ongi väga tark auto. Ükskõik mis viga ka ei ole, koju toob alati tagasi. :hail

Kuna ma vihkan auto tankimist, siis venitan alati sellega üsna viimase piirini. Ükskord aga sai kütus ennem otsa kui mul oli plaanitud tanklasse minna. Aga see juhtus vähem kui 100 m lähimast tanklast ja kuna Mosse ei luba ennast mitte mingil juhul alandada lükkamisega, siis otsustas ta viimase tilga kütust ära juua just kohas, kust automaadini oli ainult allamäge vaikne veeremine. :auto
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: huumorinurk

Postitus Postitas Manks »

risto626 kirjutas:
mcboby kirjutas:Maru tark Mosse oli sul siis :)

Kitt 8)
pole küll mosse kuid mul pani eelmine mazda ühe neiu läheduses pidevalt näkku :angry . muidu töötas ideaalselt :D
Olin täna teist korda hädas igapäevamasinaga, ja sama koht, kus eelmine kordki. Autol on mingi alergia ühe teatud küla suhtes, õigem vist öelda endise küla suhtes, maaparandus on selle küla peale ainult ühe keldri jätnud. Imelik on just see, et mõlemad korrad läks auto lõhkuma ühe ja sama koha peal, hiljem sõitis normaalselt edasi.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: huumorinurk

Postitus Postitas Tiit »

Kui nüüd kohtade peale juba jutt läks, siis Viljandimaa on minu Mosse jaoks selline koht, kus kasvõi läbisõites alati midagi juhtub. Alates naelast rehvis, lõpetades roolikarpide, jagaja, veepumba, sidurite, käigukasti jne katki minemisega.
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: huumorinurk

Postitus Postitas Manks »

Tiit kirjutas:Kui nüüd kohtade peale juba jutt läks, siis Viljandimaa on minu Mosse jaoks selline koht, kus kasvõi läbisõites alati midagi juhtub. Alates naelast rehvis, lõpetades roolikarpide, jagaja, veepumba, sidurite, käigukasti jne katki minemisega.
Eladki viljandimaal? :lol
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Vasta