Kähkusõidumossed

Jaga huvitavaid mosseteemalisi fotosid ja videosid
Vasta
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Kasutaja »

Sellel samamoodi nelja poldiga.
Pilt
21251
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas via »

Ju siis pandud lääne pidurid ja rummud...
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas marko »

Võin veel siia lisada,et aastaid tagasi nii 12-13 siis käis minult läbi üks 412 uuema tüübi kerega ja sellel oli samuti 4 poldiga,tagasillas ei mäleta mis mis vahetatud oli,aga esisillas oli lihtsalt 4 poldiga rumm õigemini kettad.Lääbad,rumm,laagrid jms kõik ikka originaal ja muingeid muid muutuseid ei tuvastanud.Ju oli kas lastud spetsjomm teha või siis lada omast aretatud.
Viimati muutis marko, 13 Jaan 2010 23:17, muudetud 1 kord kokku.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas stern100 »

Koopalaienditega mosud suht imeliku välimusega, minu arust ei sobi eriti, näeb välja nagu siks.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Neeme »

stern100 kirjutas:Koopalaienditega mosud suht imeliku välimusega, minu arust ei sobi eriti, näeb välja nagu siks.
Aga mis oleks siis lahenduseks, et laiali aetud rattad poritiiiva sisse ei käiks? Audi ja Lancia tüüpi laiendid oleksid veel imelikumad.

Aga kui ma juba mulisema hakkasin, siis üks pisike videonäide kiirelt liikuvast Mossest oleks siin http://www.youtube.com/watch?v=xntZYngHIX0. Nagu ma olen kuulnud, siis pidi Olvikul tehase oma olema. Kahjuks ei ole mul aega mandrirallidel käia, aga Saaremaale Olvik ei viitsi tulla, et ta enda käest täpsemalt küsida. Pole teda vist juba viis aastat näinud.
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Kasutaja »

Neeme, lae aga enda varamust ka videoid netti üles.

Üks kähkusõidu kombi ka.
Pilt
21251
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Neeme »

Ok, ma panin veel ühe pisikese videojupikese oma Moskiitost üles http://www.youtube.com/watch?v=C7kKaPMSMZ8

Aga kõige vägevamat lendu ma avalikult ei näita, ma lubasin seda "lendurile". See peaks Mosseliiga autode kõige kõrgelennulisem mats olema. Ma usun, et seisvalt mehelt poleks mütsi peast viinud. Võibolla ma natuke liialdan, pole lihtsalt ammu seda videot vaadanud ;) Ei viitsi toda plaadihunnikust otsaima ka hakata sellisel kellaajal.
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Kasutaja »

Neeme, nii ei ole viisakas, et räägid siin ulme hüppest ja siis videot ei näita. Räägi lenduriga uuesti läbi ja viska video netti.
21251
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas Neeme »

See lendur on nii austustväärt inimene, et ma ei hakka teda pehmeks rääkima. Pealekauba oli tegu terviserikkega.
Sõidust ise niipalju, et ega minu sõit eriti välja ei tulnud, sest ma vaatsin kuidas ta sõidab. Aga pool sirget tagantpoolt paistis auto esiosa üle katuse ära, kui ta valli pani. Kahju, sest üsna kindlalt on see mees süüdi minu rallihaiguses. Kindlasti samad lood ka paljudel teistel saarlastel.
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Kähkusõidumossed

Postitus Postitas mart »

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Vasta