Väike videoklipp Moskvitšitest

Jaga huvitavaid mosseteemalisi fotosid ja videosid
Vasta
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas easyrider »

Mossematk kirjutas:Moskvich 2140SL test Vene telekanalil RTR :)
http://www.youtube.com/watch?v=CCeOPv2N ... re=related
Olen seda näinud, kahju ainult, et ma midagi aru ei saanud... :D
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas marek »

easyrider kirjutas:
Mossematk kirjutas:Moskvich 2140SL test Vene telekanalil RTR :)
http://www.youtube.com/watch?v=CCeOPv2N ... re=related
Olen seda näinud, kahju ainult, et ma midagi aru ei saanud... :D
Esimene lause oli, et SL-i leotakse viimaseks päris/tõeliseks Moskvitsiks. Hakkasin mõtlema, et võrreldes 2141-ga on see täiesti tõsi :D
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas via »

marek kirjutas:
easyrider kirjutas: Esimene lause oli, et SL-i leotakse viimaseks päris/tõeliseks Moskvitsiks. Hakkasin mõtlema, et võrreldes 2141-ga on see täiesti tõsi :D
See on nii ja naa. Kas ongi ühtki vene sõidumasinat, mis pole suures osas millegi(te) lääne oma pealt maha viksitud?
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas TheoK »

via kirjutas:
marek kirjutas:
easyrider kirjutas: Esimene lause oli, et SL-i leotakse viimaseks päris/tõeliseks Moskvitsiks. Hakkasin mõtlema, et võrreldes 2141-ga on see täiesti tõsi :D
See on nii ja naa. Kas ongi ühtki vene sõidumasinat, mis pole suures osas millegi(te) lääne oma pealt maha viksitud?
Selles osas jään vastuse võlgu, aga SL-i kohta ütleks siiski niipalju, et ta on ikka tunduvalt omanäolisem, kui 2141.
Endine Super-Lux.
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas via »

TheoK kirjutas:
via kirjutas:
marek kirjutas:
easyrider kirjutas: Esimene lause oli, et SL-i leotakse viimaseks päris/tõeliseks Moskvitsiks. Hakkasin mõtlema, et võrreldes 2141-ga on see täiesti tõsi :D
See on nii ja naa. Kas ongi ühtki vene sõidumasinat, mis pole suures osas millegi(te) lääne oma pealt maha viksitud?
Selles osas jään vastuse võlgu, aga SL-i kohta ütleks siiski niipalju, et ta on ikka tunduvalt omanäolisem, kui 2141.
Omanäoline peabki ta olema kuna sisuliselt 1960 a kere disainile riputati külge 1980-e plastik stiilis pudinad, jne. Selline disain on oma olemuselt juba kordumatu ja ka mulle meeldib 2140SL :beer
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Neeme kirjutas:Ok! Kui juba risustama hakata, siis juba täiega! Ma panin just sportpüti müügi all üles ühe videonäite oma kunagisest ustavast rallirelvast nimega Moskiito. Õigemini tema tagasihoidlikust häälest. Igaks juhuks link ka siia http://www.youtube.com/watch?v=ER10iW5eP5I
Varsti tuleb lisa, kuna leidsin vanat VHS materjali, kus on peal Saaremaa ja Viljandi 2005 rahvarallide materjalid. Eks ma proovin neid lähipäevil veelgi juutjuubi üles pista. Seal on ka null auto Oriküla katus peal. Ei mäleta enam, mis karistuse nad selle eest said.
Hakkas huvitama, palju sul lõpuks see väsinud mootor kW välja andis ?
Video pealt ei eristanud muud, kui kiirust, mis oli 140km/h.
"2140"
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas Neeme »

A.Roosenberg kirjutas:Hakkas huvitama, palju sul lõpuks see väsinud mootor kW välja andis ?
Video pealt ei eristanud muud, kui kiirust, mis oli 140km/h.
Kuna tegu oli liiga masinaga, siis pidi ta suhteliselt stock olema. Kaks asja, mis võtsid kW maha olid umbne õhufilter ja 6000rpm. Kokku vist mingi 50kw kanti ;) Aga auto oli seatud töötama 3500-6500 rpm. Max 7000 rpm. Sellepärast oli 6000, kuna arvati, et mõne stock ei võta rohkem tuure peale ja pandigi kõigile ühtemoodi.
Ei oska tegelikult arvata, kas meie mootor ikka oleks rohkem võimu ka näidanud, sest päris palju katsekilomeetreid oli selle kahe aastaga. millal Moskiito süda kiirelt tukusma pandi, seljataha jäänud.
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas Varblane »

http://www.youtube.com/watch?v=T2HJDiiQ0HI Saarlastele kohe meeldivad kastiga mossed. :D

http://www.youtube.com/watch?v=pXMLeX-l ... re=related Kõlbab ka vaadata.
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Väike videoklipp Moskvitšitest

Postitus Postitas viirusboy »

Üks parim dokumentaalfilm mossedest 3 osaline, mis räägib AZLK'i üleminekust 2140st 2141le.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Vasta