mosseklubi kaunitar 2011

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas Martpoiss »

Võitis kõige ilusam ja see on tähtis! Kui keegi on kibestunud et tema nii vähe punkte sai siis tuleb järgmiseks aastaks rohkem pingutada! See eri klassid vms või et iz-i meeste maffia see on täielik jama, minuarust oli see hindamine väga hea viis nägusid-fooruminimesid-autosid kokku panna ja teiste autosid natuke lähemalt uurida. Eesmärk on ju ikkagi et lõbus oleks.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas MAZ »

Võib olla on mul pikad juhemed aga kuidas siis neid punkte jagati ja mille alusel,küsin seda puhtalt uudishimust. See,et mõni mees jäi oma autoga tahapoole ja/või ettepoole ei ole siinkohal oluline,sest miskit enam muuta pole mõtet.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas moskiito »

MAZ kirjutas:Võib olla on mul pikad juhemed aga kuidas siis neid punkte jagati ja mille alusel,küsin seda puhtalt uudishimust. See,et mõni mees jäi oma autoga tahapoole ja/või ettepoole ei ole siinkohal oluline,sest miskit enam muuta pole mõtet.
punkte jagasid ekipaašid südame tunnistuse järgi 5 palli süsteemis 3 kategoorias: 1.mootori ruum, 2. Salong, 3.Välimus. Tegin vastava nimekirja ja Wax printis välja. enne sõitu jagasin lehed laiali. Kui rahvas oleks sõidu ajal hindeid paika pannud, oleks ehk isegi sten100 rohkem punkte saanud :D

ei midagi müstilist
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas stern100 »

isegi mina...see kõlas küll nüüd nagu kahtlaselt. Aga mina ei kurda. Ma olen oma arvamuse juba öelnud :D Kellele mu auto ei meeldi, mina talle midagi halba ütlema ei tule :P Aga võitja on see keda minagi arvasin seda olevat.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas marko »

See maffia jutt oli öeldud ikka naljaga pooleks ja ei ole siin keegi kibestunud ega kade.Kuna tegu oli ikkagi nn kaunitari valimisega siis selleks ka õige masin sai sest tegu ju ikkagi on tõesti kaunitariga :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas moskiito »

just, aga elame edasi ja need kes soovivad paremat tulemust, peavad natuke rohkem pingutama. kaasa arvatud mina. natuke jäi ikka kripeldama kombi närune välimus.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas partnermosse »

moskiito kirjutas:just, aga elame edasi ja need kes soovivad paremat tulemust, peavad natuke rohkem pingutama. kaasa arvatud mina. natuke jäi ikka kripeldama kombi närune välimus.
Ära muretse oma kombi pärast ! Me kõik teame,et ta seisis pikalt üksikuna lõõskava päikese all pikka aega, aga Sina oma suure südamega tegid hea teo ja elustasid ta.Mosse ei vedanud ju sind selle sõidu ajal alt ?! See ongi selle mosse tänu Sulle ja põhiline-nüüd on ta kindlates kätes ja sellest saab ilus elujõuline masin. Ära lase nina norgu, see on alles algus ju kus sa õpid teda tundma ja teed tema välimuse heaks seda, et sa ei saaks talle öelda enam "närune" :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas marko »

Minu jaoks oli see üritus rohkem kinnisidee,saaks oma mosse kuidagi-gi üritusele ja pingutasin mis ma pingutasin sinna ma jõudsin,läbi kivide ja kändude,aga kohale ma jõudsin ja usun,et paljudel oligi see ainu eesmärk.Ma sain enamvähem sõidukorda eelneva päeva õhtu peale kümmet kui härra Seenior aitas suurt kolksu ja krigisemist tuvastada.Pesta ja läikima lüüa ega rehve vahetada ei jõudnud ei ajaliselt ega finantsiliselt,aga vahet ju pole need ei takistanud seda retke ette võtmast.Kannatasin kenasti selle rehvi ulgumise ja mõnusa taguotsa ujumise ära :D Porirehvid või mida iganes neid nõukaajal ei nimetatud on mõeldud ikka kuhugi mujale :D Peale keskkööd olemisest mina rohkem midagi ei tea,mida ei mäleta pole olnud :beer
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
MOSSEMEES
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Jaan 2011 02:20

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas MOSSEMEES »

To marko : Vot see on õige mossemehe jutt hahahaha :lol :lol
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: mosseklubi kaunitar 2011

Postitus Postitas väikevend »

tulevikus võiks valida ka päeva kõige remondituima mosse ja auhinnaks tagasi hoidlik küünla võti. selles katekoorias oleks ma see aasta pika puuga ära teinud 8) aga olgem ausad, võitja mosse on tõesti kena.
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Vasta