mossede sõidu registreerimine

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas Neeme »

carrec kirjutas:Kuressaarest sõidame Vanamõisa, kus asub foorumlase Neeme suveresidents ja loss! Seal siis saab toimuma vennastumine koos simmaniga ja grillipeoga! Ööbimine on seal samas koha peal, keegi ei keela ka telki kaasa võtta ning õue üles panna. Maja teisel korrusel on suur saal, kuhu mahub meid hulgim ööbima!
Hommikul on veel murumängud ning siis pisar silmis lahkumine! Kes praamile, et mandrile saada, kellel on võimalik ning tahtmist võivad jääda Saaremaale ning oma käe peal tiiru ümber saaremaa teha!
Sealset programmi ja marsruuti oskab Neeme täpsemalt lahti seletada.
Mis loss see nüüd siis ikka on, putka pigem! Aga kohapealse programmi kohalt ma veel natukene mõtisklen. Kõik oleneb sellest, kui janused :beer inimesed kokku satuvad. Sellel kohal ehk pisut paha aura küljes, egas muidu mõni mees peale Vanamõisas olemist Oriküla rajal autot katusele keeranud ja teine ei tahtnud üldse mittemidagi rallisprindist teada.
Aga võimaluse korral, ma prooviks õhtul lihtsalt ühe kultuuriprogrammi kokku panna, näiteks karaoke näol. Eks ma proovin leida suure ekraani ja projektori. Mikreid ka mõne veel juurde muretsema. Ma ise saan ilma hakkama :D

Kui kellegi on tekkinud küsimusi, siis võib neid küsida siin, või saata mailile neeme(ät)tt.ee, või helistada 5149484. Ahjaa ettepanekud on ka lubatud :)
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas partnermosse »

Kõigi eelduste kohaselt ka siit poolt tulemas lisa suurele mossede sõidule :auto vähemalt 2+(1) inimest.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

ma kordan veelkord, need kes soovivad registreeruda, saatke mulle pm.

tuletan neile meelde kellel meelest läinud kuulutuse sisu: toit endal kaasa, kohe kaasa tarima ei pea sest seda saab ka teepealt osta kaasa, siis saab ka vaikselt menüü kokku panna kambakesi, mida keegi soovib
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kaupov
Postitusi: 61
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:51
Asukoht: Tallinn

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas kaupov »

Kas kOll on võimeline olema ühel ajal kahes autos korraga? :o
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

tal on kaasas lisa juht kes pole siin foorumis ennast reganud.
aga noh jah, ta teeb arvatavastri nii et sõidab kilomeetri, jookseb tagasi teise masina juurde ja nii mõlema masinaga 8)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas wax »

moskiito kirjutas:tal on kaasas lisa juht kes pole siin foorumis ennast reganud.
aga noh jah, ta teeb arvatavastri nii et sõidab kilomeetri, jookseb tagasi teise masina juurde ja nii mõlema masinaga 8)
ma arvan, et tal on tagavara-auto kolmnurgaga slepis. plaanisin 434-ga sama teha :D
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas carrec »

Regustreerunud osalejad.

1. Olavi Vann
2. Ivari Järvekald
3. Tarmo Jänt
4. Arvi Soodla
5. Marko Kukk
6. Andres Kukk
7. Zden Gorobinski
8. Kaupo Vana
9. Tanel Aaso
10. Lauri Malmberg
11. Toivo Pent
12. Margus Priks
13. Ermo Soobik
14. Rein Jürimäe
15. Risto Pikver
16. Allan Kuusik
17. Heikki Riim
18. Tanel Tammik
19. Väino Karu
20. Taavi Udevald

Kleepekas.

1. Tarmo Vill 1tk.
2. Margus Priks 2tk.
3. Väino Karu 1tk.


Nimekiri hakkab täienema igal õhtul, vastavalt osalustasu laekumistele!

Lisaks siis nii palju, et kes tuleb sõidule ilma oma autota, kuid soovib omale sõidu mälestuskleepekat siis tuleks sellest teada anda mulle Privaat sõnumis, et saaksime just vajaliku koguse neid kleepse tellida! Samuti võivad teada anda need autoga tulevad osalejad, kes soovivad omale rohkem kleepse. Osalustasu sees on üks kleepekas
Privas võiks see kleeepeka tellimuse esitamine toimuda nõnda, Nimi ja soovitud kleepekate kogus,
ehk siis NÄIDE
Andres Kask 2 kleepekat.

1-he kleepsu hinnaks tuleb 50.- tasuda võib samale panga kontole mis regamisel välja toodud! Seletuse lahtrisse kirjutada mälestuskleepekas

Lugupidamisega
Margus Künnap
Viimati muutis carrec, 07 Mai 2009 09:54, muudetud 8 korda kokku.
tupsman
Postitusi: 29
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:43
Asukoht: Tartu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas tupsman »

Tulen ka Tartust oma sinise välguga + 1 reisija
иж 2715
croco
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Veebr 2009 21:23
Asukoht: Tartu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas croco »

Jääb see aasta ära, pole enda masinal veel ülevaatustki... :(
Kasutaja avatar
tarmo400
Postitusi: 118
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:24
Telefon: 5014308
Asukoht: Tallinn

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas tarmo400 »

Saaremaale kahjuks ööseks jääda ei saa aga mandri peal tahaks sõidu kaasa teha. Autoks M408 aastas 1972. Kleepekat sooviks kah.
Vasta