Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas wolfe »

Universaal mossega olnud võrukad rääkisid midagi juunis Laidoneri mõisas toimuvast üritusest ??? Kas kellelgi on infi selle kohta , see ju viimsis ma oleks jälle oma mosuga seal või villisega :D .... Tänu pikale maantee sõidule on mootor kohe tunduvalt erksam hea oli tallinas sõita :D
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas wax »

wolfe kirjutas:Universaal mossega olnud võrukad rääkisid midagi juunis Laidoneri mõisas toimuvast üritusest ??? Kas kellelgi on infi selle kohta , see ju viimsis ma oleks jälle oma mosuga seal või villisega :D .... Tänu pikale maantee sõidule on mootor kohe tunduvalt erksam hea oli tallinas sõita :D
Tegu selle üritusega. Ma ei julge pead anda, kas su 2140 klassifitseerub :D
http://www.vanatehnika.ee/modules.php?n ... opic&t=357
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas wolfe »

No siis küll ... vaatama lähen kindlasti aga huvitav kas uaz469b ehk villis sobib ? esmane reg eestis küll 1979 aga ma arvan et ta ikka vanem pill ...näha et armees teeninud
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas moskiito »

avastasin et meie üritusel olnud mosse 408 aastast 1967 reg numbriga 469 AEG võttab osa ka 26.06.2009, Kindral Laidoneri Memoriaal 2009 üritusest. :beer
muidugi oli veel mossesi seal registreerinud, 407, kaks 408-t lisaks, siis veel 412 ka.

igatahes mehed, hoitke mossede lippu kõrgel, sest te olete terve hunniku ameeriklaste hulgas :rokib :auto
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas wolfe »

Nael kummi siis meie seltskonna pilootidele :D :auto
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Karu2
Postitusi: 77
Liitunud: 30 Apr 2009 00:59
Asukoht: Pärnu

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas Karu2 »

[quote="partnermosse"]Koduteel sai Saaremaalt sleppi võetud "haigeks jäänud" mosse ning kenasti "haigevoodisse" Pärnusse toimetatud ! Partnermosse koos kaardilugejaga ka siis kenasti peale 750 km läbimist kodumail.Suured tänud suursõidu organiseeriatele !!! :)
quote]
Hilised tänud ka ürituse korraldajaile, samuti ka eriline tänuavaldus partnermossele :beer , kes ei tuhisenud tuimalt mööda :auto , vaid pidas kinni küsimaks, kas abi vajame :help ja just sel ajal, kui ma nina mootoris ??? tuvastasin riket, mis omal jalal edasi sõita ei lasknud. Ilmselt põhjuseks esmaarvamusel siis nukkvõlli tekstoliithammasratta purunemine südamikul (jagaja võll kaasa ei liikunud starteriga käivitamise ajal). Kui suur kiire mööda läeb, eks siis saab remont ette võetud.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mossede suvine suursõit 2009 järelkaja, pildid

Postitus Postitas moskiito »

oleksin ära unustanud. klge kas keegi oskab öelda "metslase" kontakte võis siis kellegi numbrit sealt ekipaašist. Nimelt ma avastasin vanemate juures garaašist 407 karpa. Kuulsin et tal pidavat sellega jama värk olema, mõtsi et annan talle, vähemalt jõuab õige inimeseni.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta