Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Lauri-L
Postitusi: 362
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:13
Telefon: 53707925
Asukoht: Rakvere

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas Lauri-L »

moskiito kirjutas:sai natuke miksitud ja tunde mässatud et video tehtud saaks ja "sinutorusse" üles saaks.
http://youtu.be/2xUVFTDZnWI

PS: loodan et mari ei pahanda kui tema pilte laenasin :D
:rokib

K0ll, kaugel sinu video on ?
Iž 2715 1988 / Volvo S40 / Mitsubishi Pajero 1990
Soodsad keevitus tööd Rakveres.
53707925 - Lauri
Kasutaja avatar
PunaneVälk
Postitusi: 2
Liitunud: 15 Mär 2011 22:26
Asukoht: Tallinn/Rapla

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas PunaneVälk »

Pilt

Ka meie ekipaaž tänab ägeda ürituse eest ja proovib ka järgmine aasta kaasa lüüa.
Tänud ka neile kes aitasid kapotialust ja mehejõudu mosse kallal :D
PunaneVälk see ütleb kõik!
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas kOll »

Lauri-L kirjutas:
moskiito kirjutas:sai natuke miksitud ja tunde mässatud et video tehtud saaks ja "sinutorusse" üles saaks.
http://youtu.be/2xUVFTDZnWI

PS: loodan et mari ei pahanda kui tema pilte laenasin :D
:rokib

K0ll, kaugel sinu video on ?
33% ja 888 minutit veel. Ehk siis homme lõunaks, äkki...
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas SanderV »

mis sa mingit tunnist filmi uploadid v :D
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Õhtust!
Olin esimest korda kokkutulekul ja räägiks siis oma muljetest. Kõik oli kena,ilm soosis ettevõtmist ja ka masin pidas vasta. Oli küll paar korda,kui enam ei käivitunud aga see oli vast rohkem oma laiskus või keev bensiin pumbas... :D Pole ju bensupumpa torkinud 2005 aastast ja mis sellest ikka näppida,kui töötab...... Nüüd aga peaks igaks juhuks üle vaatama,et järsku tõesti esimesed väsimuse tunnused.
Meeldis see,et sai Põltsamaal lossihoovis ja muuseumis käidud. Polnud sinna ennem asja olnud,kuigi tea mitusada korda hooga mööda sõidetud.... Sai ka muuseumiriiuleid kaemas käidud ja vanu aegu meenutatud..... :D
Laagriplatsile kahjuks ei jõudnudki Mossega,kuna pidin puid vedama ja selleks oli buss parim.... Sild oli küll kitsas aga keegi neiu ütles,et kümme senti olevat vaba ruumi veel üle jäänud...... :D
Siin mõned kirusid muusikavalikuid aga pean ütlema,et "helitehnikud" olid ikka tsipa paremad,kui Viljandis 2 Quick-Starti omad (lauljatele ja pillimeestele sügav kummardus muidugi),kes ei taibanud,et Viljandi Kaevumägi ei ole Tallinna Lauluväljak..... ja tahtsid mulkidel kõrva-nahad puruks peksta....... ja peale seda konfiskeeriti mu pea-aegu tühi veepudel ...... kättemaksuks ei ostnud platsilt ei endale ega lastele midagi..... :D
Aga vaadake,kui ühest platsi nurgast kostab Kuldne Trio ja teisest mingi muu tümpsu lugu ja samal ajal tubli lõõtsamees venitab nii,et papp ragiseb......siis mulle,kes ma sõbraga juttu tahtsin ajada,kostis kõrva selline solk..... ,et oleks tühja ämbert vaja läinud..... :lol Tegelt järgmine kord siis katsume kõik ühekaupa lugusid lasta ja toores värske muusika ikka ennekõike(lõõts)!
Nojah ja hommikul kuuldud sigadused panid mind päris mõtlema........ on siis tõesti vaja selliseid asju teha. Lõpetaks siis vanad vihad ja lähme sõbrad edasi! Teha on ju palju ja milleks raisata kallist aega tühja-tähja peale.
Kahju,et fotokat polnud,seega palun teisi,et kui näete oma piltidel ühte talupoega kooserdamas......oleks mõnest pildist huvitatud :beer
Kiidan tegijaid ja tänan!
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas moskiito »

sain pildid ka üles. tegin matkarajalt ka mõned fotod.
pildid

sai ka uue telefoniga panoraam pilte katsetatud teha. viimane tuli juba väga hästi välja, laagri panoraamfoto
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas wax »

Kes tunnistab selle matkatooli omaks? Seisis minu ja Voltsi auto lähedal. Jäi üksikuna maha peale kõigi lahkumist... Kätte saab minu käest :)
http://waxdesign.org/gallery/2013071314 ... i/tool.jpg


Vigursõidu punktid:
Mehed:
I - partnermosse 195p.
II - Mossematk Valter 199p.
III - moskiito 219p.
IV - M-401 231p.
V - Seenior 272p.
VI - ABS 275p.
VII - Mosse911 303p.
VIII - Mossematk Andres 305p.
IX - Andiz 312p.
X - Väikevend 340p.
XI - Ain 347p.

Naised:
I - Karin 359p.

Kaunitari esikümme:
I - M-401 142p.
II - TiitS 127p.
III - k0ll 412 94p.
IV - wax 77p.
V - Seenior 64p.
VI - Peeter 58p.
VII - Volts 57p.
VIII - stern100 54p.
IX - smaster 43p.
X - k0ll kombi 41p.

Piltide nägemiseks kliki pildil :D
Pilt
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas viirusboy »

Tervist.
Minu jaoks oli see üritus nii võimas, et passin praegu üldse 38 kraadises palavikus. :) Auto pidas üllatavalt kenasti vastu. Peale tühjeneva aku polnud mitte mingit probleemi. Keegi oli veel kiitnud autot sujuvas sõidus.

Pisut piinlik on ainult selle vaju müra pärast, mida mu auto teile pakkus. Eelkõige lõõtsamehe ees, kelle olemasolust ma alles siit lugesin. Kuid mitte keegi ei tulnud midagi mainima ürituse ajal, vaid siin.

Igatahes, kokkuvõttes oli üritus vägev. Sõita sai palju. Eelmise aasta omale jäi pisut küll alla, aga selle kompenseeris autode rohkus. Järgmine aasta näeme. :beer

Üks kokkuvõtlik video ka läbi meie silmade: http://www.youtube.com/watch?v=SEh1gLQvQpE
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas kOll »

wax kirjutas: X - k0ll kombi 41p.
Miks mu Kombi üldse osales? Eelmise aasta võitja ei osalegi ju järgmise aasta konkursil, või miks ma mäletan valesti eelmisest korrast?


ja lõpuks siis ka see videou:
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi suvesõit 13.juuli 2013

Postitus Postitas moskiito »

nii ongi ning kui oleks saanud max punktid oleks auhind läinud teisele kohale.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta