2014 Mosseklubi Suvesõit, 9.august Pärnu

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 2014 Suvesõit

Postitus Postitas moskiito »

Lisaksin siia juurde veel selle et wax peaks tegema vähemalt 2 komplekti ristsõnu ka leedukeelsetena kuna leedukad lubasid tšehhis et surmkindlalt vajuvad kohale :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
m-rally
Postitusi: 4
Liitunud: 05 Dets 2012 00:36
Asukoht: Tallinn

Re: 2014 Suvesõit

Postitus Postitas m-rally »

Loodetavasti mosse liigub selleks ajaks, siis olen kindlasti kohal.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: 2014 Suvesõit

Postitus Postitas tanello2 »

Vaatan,et Wax-il on mure spordimängude korraldajate poolepealt, niisiis pakun omaltpoolt välja õhupüssi täpsuslaskmise võitluse.
Saaksin kaasa võtta kogu kupatuse sellise asja läbiviimiseks, endal on üks relv olemas ja püstoli saaks ka ehk sõbralt kaasa, kui kellegil üldse huvi on ? (selline on minu panus :P )

Bändi poolt olen ma ka, seda ma küll ei taha kuulda, nagu eelmine kord oli häda, et iga mees lasi oma autost mingi plärakasti mängima, nagu oleks võistlus käimas kõige kohutavama muusika nimele :lol .
(ma ei halvusta kellegi otsest muusikamaitset,aga kui 10 laulu mängivad sul kõrvuti,siis kõik mida sa kuuled on puhas okse,sry )
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: 2014 Suvesõit

Postitus Postitas partnermosse »

tanello2 kirjutas:Vaatan,et Wax-il on mure spordimängude korraldajate poolepealt, niisiis pakun omaltpoolt välja õhupüssi täpsuslaskmise võitluse.
Saaksin kaasa võtta kogu kupatuse sellise asja läbiviimiseks, endal on üks relv olemas ja püstoli saaks ka ehk sõbralt kaasa, kui kellegil üldse huvi on ? (selline on minu panus :P )

Bändi poolt olen ma ka, seda ma küll ei taha kuulda, nagu eelmine kord oli häda, et iga mees lasi oma autost mingi plärakasti mängima, nagu oleks võistlus käimas kõige kohutavama muusika nimele :lol .
(ma ei halvusta kellegi otsest muusikamaitset,aga kui 10 laulu mängivad sul kõrvuti,siis kõik mida sa kuuled on puhas okse,sry )
Ilmselt kaasas olevad lapsed oleks väga huvitatud püssi laskmisest, seega võib julgelt kaasa võtta.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: 2014 Suvesõit

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

tanello2 kirjutas:Vaatan,et Wax-il on mure spordimängude korraldajate poolepealt, niisiis pakun omaltpoolt välja õhupüssi täpsuslaskmise võitluse.
Saaksin kaasa võtta kogu kupatuse sellise asja läbiviimiseks, endal on üks relv olemas ja püstoli saaks ka ehk sõbralt kaasa, kui kellegil üldse huvi on ? (selline on minu panus :P )

Bändi poolt olen ma ka, seda ma küll ei taha kuulda, nagu eelmine kord oli häda, et iga mees lasi oma autost mingi plärakasti mängima, nagu oleks võistlus käimas kõige kohutavama muusika nimele :lol .
(ma ei halvusta kellegi otsest muusikamaitset,aga kui 10 laulu mängivad sul kõrvuti,siis kõik mida sa kuuled on puhas okse,sry )
Täitsa nõus! Kui tuleb kasvõi mitu head lugu kuskilt siis kokku tuleb tõeline solk! Ma ei kannata silma otsa ka tänapäeva kontserte. Helitehnikud on kas lollid või täitsa kurdid. Näiteks sai alles hiljuti käidud Türi lillelaadal ja laval mängis Metsatöll. Muusika oli keeratud nii valjuks,et ei saanud laadaplatsil teistega rääkida ega üldse olla,kuna soolikad värisesid.....no sõbrad mõelge natuke kaasa,kellele sellist asja vaja,kas narkaritele.......sõnadest aru ei saa,võta või laululeht kaasa... :lol Ja inimesed tahavad laadal ju kaupa osta ja ka rääkida omavahel...... Kas tõesti taheti laadalistest lahti saada...... :D No minu loll pea võtab sellist asja,et muusika ja bänd peaks olema meelelahutamiseks? Kuidas ma saan asja nautida,kui ma sellest jogast aru ei saa..... ( EI OLE MIDAGI METSATÖLLU VASTU) ,vaid korraldajate ja helitehnikute aeda viskaks ühe kivi..... Samamoodi on teistel üritustel.... ruumid väiksed aga lärm kostab 10 km. kaugusele...... :lol Minu arvamus siis.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
ik260
Postitusi: 164
Liitunud: 12 Apr 2013 10:46
Asukoht: Tallinn

Re: 2014 Suvesõit

Postitus Postitas ik260 »

tanello2 kirjutas: Bändi poolt olen ma ka, seda ma küll ei taha kuulda, nagu eelmine kord oli häda, et iga mees lasi oma autost mingi plärakasti mängima, nagu oleks võistlus käimas kõige kohutavama muusika nimele :lol .
(ma ei halvusta kellegi otsest muusikamaitset,aga kui 10 laulu mängivad sul kõrvuti,siis kõik mida sa kuuled on puhas okse,sry )
Pane katusele Avto-Urali originaalkõlar ja sealt Eesti muusika (mitte 90dad kuni täna) ning toimib. Seda kinnitab levinud praktika, ka täna. Pöidlaid ja elavaid käsi jagus Lihulast Märjamaani ja sealt lausa Raplani.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: 2014 Suvesõit

Postitus Postitas kOll »

Muusikast:
huvitav, et mäletatakse halbu asju ja positiivne unustatakse kiirelt, täpselt nagu mu ex-naised :D
Mulle meenuvad Voltsi kitarrisoolod 2011 ja 2012 aastast, eelmisest aastast lõõtspilli(vabandused aga hetkel ei pane fooruminime ja nägu kokku) ning kuskilt nagu koidaks ka mõned suupilli helid. Et nagu hakkab Mosseklubi oma bänd peaaegu juba kokku saama. ;)
Loomulikult ma ei oota, et Volts ja mõned klubilised veel terve õhtu teistele moosekante peaksid mängima, lihtsalt mainin ära, et mulle selline isetegemine meeldis väga ja andekate inimeste ees müts maha(ise oskan vabalt PLAY, FF ja RWD nuppe kassetmakil vajutada).
Nii et minagi olen elava muusika poolt kahe käega ja päris bändi vastu ka ei oleks midagi, nii kaua kui nende repertuaaris on "Õhtud Moskva lähistel" ja "Puvsegda buudet solntse...". Ja kui hetkel ei ole, siis on neil veel terve kuu aega selgeks saada need lood.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: 2014 Mosseklubi Suvesõit, 9.august Pärnu. REGISTREERIMIN

Postitus Postitas wax »

Täiendasin esimest postitust :)
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: 2014 Mosseklubi Suvesõit, 9.august Pärnu. REGISTREERIMIN

Postitus Postitas mossejumal »

Ma olen kohe kindlalt kohal,kui tehnika hea .
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: 2014 Mosseklubi Suvesõit, 9.august Pärnu. REGISTREERIMIN

Postitus Postitas stern100 »

Kindlasti kohal!
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Vasta