mossede suvine suursõit

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
kaupov
Postitusi: 61
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:51
Asukoht: Tallinn

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas kaupov »

moskiito kirjutas:homme panen kaardi ka üles ... ja kus minu hotell asub.
Tahtsingi just küsima hakata, kus sul see mõis oligi :) Ise hakkan ka kilulinnast liikuma juba reedel, aga mis kella aeg see olema saab, ei tea veel. Eks võib ju kokku leppida mingi eelneva kogunemiskoha ja kellaaja.
Kasutaja avatar
kaupov
Postitusi: 61
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:51
Asukoht: Tallinn

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas kaupov »

Teeksin ettepaneku reedestel Tallinnast minejatel koguneda reedel kell 19:15 Peterpuri mnt Maksimarketi parklasse, Statoili poolsesse nurka, et ühiselt alustada startimist kell 19:30.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas moskiito »

kuna türil toimub lillelaat, siis küsiksin kellegi kohaliku käest, kuidas türil parkimisega lood on, mina tean seal ainult ühte suuremat parklat ja see asub konsumi vastas kohe, türi keskel. Kui ma olen seda asulat külastanud, siis reeglina on see tühi olnud, ainult 3-4 autot, aga kardan et kui laat on, võib see pilgeni täis olla:S
Ehk keegi teab mõnda kohta türil kus saaks 20 autot ära mahutada?
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Niki88
Postitusi: 121
Liitunud: 12 Veebr 2009 17:18
Kontakt:

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas Niki88 »

Türil raudteejaamas on kaa parkla kuid mitte eriti suur,ka see võib täis olla...
Absolute beginner
Kasutaja avatar
stupiduser
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Mär 2009 13:08

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas stupiduser »

Türil toimuvad seoses Lillelaadaga parkimise ja liikluse koha pealt Dantelikud stseenid.

Lisaks sellele, et linn on umbes, on teepeenar veel vähemalt kilomeeter maad Rapla suunas täis pargitud.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas wax »

niiet see plaan oli liigagi optimistlik, et Türilt läbi sõita :D
Kasutaja avatar
stupiduser
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Mär 2009 13:08

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas stupiduser »

Mina kavatsen laupäeva hommikul Türilt startida.

Kui liiga kaua magan siis Türil ülejäänutega ühineda... 8)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas moskiito »

ma kahtlustan et me peame türilt ilma peatuseta läbi sõitma kuna türi on just laupäeval puupüsti täis, vähemalt nii laada korraldaja kinnitas seda. Türil peame läbi sõitma mitte tallinna tänava kaudu vaid Tolli tänava kaudu. Seal pidavat lahedam elu olema.

Paides läheb teekond järgmiselt; Tallinna tänav- Pärnu tänav- Raudtee tänav ja pikkem paus on maksimarketi parklas kus saavad jänusemad endale midagi juua osta ja näljasemad midagi näksimist.

teekonna kaart
kuigi seal on sees albu, siis seda sisse ei tule. Google maps natuke sakkib. kui selle välja võttan, siis tema otsutab et vaja meid suunata läbi tallinna:S

Minu juurde saab lihtsalt, tallinnast tuljatel soovita tulla läbi Järva-Jaani, sealt on 20km lisaks minu koduni. Kui kiltsi sisenete siis peale raudtee ülesõitu kohe paremale keerata ja sõita niikaua kuni näete ees silda, siis jälgida vasakut äärt. Kui näete maja millel 2 korstent ja hoovis vrakistunud skorpio, olete jõudnud õigesse kohta. Hoovis peaks olema veel sinine 408.

vanatehnika park

minu häärberi asukoht

kirjutage minu telefoni number ka kindlasti üles kellel lällerit pole. siis saate kindlasti kontakti.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stupiduser
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Mär 2009 13:08

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas stupiduser »

Ja number oleks?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas moskiito »

stupiduser kirjutas:Ja number oleks?
ma nagu eespool antsind aga egas siis topelt kärise: 56 619 268
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta