mossede suvine suursõit

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas Tiit »

wolfe kirjutas:Aga mis te sellest ideest arvate kui annaks Reporteri sägadele teada et selline :auto sündmus toimumas ? Ma arvan küll et mosude kokkutulek on märksa suurem sündmus kui USA raua kogunemine ;)
Kui asi väga suure kella külge panna, siis kohe ka küsimus, et kas avaliku ürituse korraldamiseks luba kohalikelt omavalitsustelt on võetud? Tee haldajatega on kooskõlastatud? jne. Kui mõnigi luba-kooskõlastus on tegemata, soovitaks madalamat profiili hoida.
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas Kasutaja »

ma kül reporterit ei tahaks seal näha. väga kahtlane saade.
21251
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas wolfe »

No ma mõtlesin seda et usakad käivad iga aasta koos aga mosude üritusi pole kajastatud . See oli pigem mõtte välgatus lihtsalt ;)
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas kOll »

wax kirjutas:20 mosut Järva-Jaanis on suurem sündmus kui 200 usakat Tallinna kesklinnas? :D
Minu jaoks küll on ;)
Kui tahan võin igapäev Tlns ketsi vilistada, kohe kui mõnda teist usakat silman aga mossede kogunemisele päris iga kuu ikka ei lasta.
Aga tegelt, mis see minu asi on, et enamuse prioriteedid elus hoopis midagi muud on!
Muidu Kasutajaga ühel arvamusel, et ega Reporteri tegijaid seal väga näha ei tahaks.

E: ärge siis Haapsalu AB ajaks mõnda Mossede üritust plaani.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas moskiito »

kOll kirjutas:E: ärge siis Haapsalu AB ajaks mõnda Mossede üritust plaani.
esialgu on see plaanis aga eks tulevik näitab
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas wolfe »

Kas reedel Järva-jaani poole Tallinnast ka minejaid on ? .... tuleks ka seltsi , koos toredam ikka :D
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas moskiito »

reedel ei toimu ju järvajaanis midagi :)
reedene päev sai sellepärast kirja et kui keegi ei viitsi laupäeval varajast lindu mängida, saab minu juures telkida, kellel telki pole, võimaldame ka majas magada.
tallinna poolt igatahes oli tuljaid küll.
homme panen kaardi ka üles kus järva-jaanis vanatehnika park asub, juhul kui keegi ei tea, ja kus minu hotell asub.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
keevitaja
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Apr 2009 20:31

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas keevitaja »

ma olen kah tallinnast tulija. ehk vean end kah reede juba kohale, juhul kui olen oodatud nii vara...
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas wax »

meie ekipaaz varajast ärkamist ei karda, vaid tulistab laupäeva hommikul tallinnast otse jjaani :P

tänahomme tuleb pooleaastase seismise tulemusel ära kadunud pidurid üles leida, sumps vahetada, jagaja vahetada, akule kinnitus mõelda, salong eelmise suve tolmust puhtaks pesta, paak täis võtta, ... tööd veel jätkub ;)
Kasutaja avatar
keevitaja
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Apr 2009 20:31

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas keevitaja »

kas on veel tallinnast tulijaid. mõtlen, et võiks koos sõita. kilulinnlased võiksid oma numbreid jagada!

keevitaja 50 35 196
Vasta