Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas viirusboy »

Jama veits see aasta. Tartus 17. juuli Scooter ja järgmine hommik vaja juba mossega platsis olla. Ega te ei pahanda, kui lisaks mu mossele jõlgub kuskil sabas ka üks volvo?
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas wax »

leedukad lubavad 5-6 mossega tulla, eestlasi aga vaid 16 kirjas.. ;)
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas kOll »

Kamoon viirusboy, sa tundud muidu mõistliku inimesena aga su muusikamaitse ja sõbrad on küll p.... august. (Ja mis kuramuse pärast sa selle küsimuse just niiviisi esitasid?)
Tegelt ka arvad, et meil on vaja mingeid antsust ületõmmanud ja vidinatest buldooseriteks söönud tehnoviikingeid Eesti Moskvich Klubi üritusele viinasena oma suvaliselt-järjekordset nädalavahetuse kräud veetma? Kindlasti on volvos mõnus tümps, saab kõigile 6 korda järjest viimast scootri ja skrillexi si++a kõrva pritsida...
Vastuseks siis sinu küsimusele: jah, tean vähemalt ühte, kes pahandaks.

E: Peale su vastuse lugemist võtan tagasi oma arvamuse sinust, kui normaalsest inimesest. Põhimõtteliselt on sul ju POH ja tuledki siis normaalset seltskonda rikkuma nagu 2013. Nii, et parem oleks kui sa oma kommikarjaga ise selle ürituse vahele jätaksid. Mul veel vanad võlad klaarimata...
Viimati muutis kOll, 07 Juul 2015 23:51, muudetud 1 kord kokku.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
Joonas
Postitusi: 8
Liitunud: 27 Mai 2014 21:38
Telefon: 5507616

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Joonas »

Loodan et saan enda pilli ka timmi ikka
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Edel »

viirusboy kirjutas:Jama veits see aasta. Tartus 17. juuli Scooter ja järgmine hommik vaja juba mossega platsis olla. Ega te ei pahanda, kui lisaks mu mossele jõlgub kuskil sabas ka üks volvo?
Minumeelest peaks sul 2 Mosset (2140 ja 2141) olema, või on vahepeal üks maha parseldatud? Olen küll foorumis püüdnud asjadega kursis olla, lääne pille on sulle juurde siginenud, aga ei tule ette, mis Mossedest saanud on?
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas wax »

Kaks nädalat on jäänud. Järgmise nädala jooksul saab täpselt paika kogunemiskoht ja marsruut.
Nagu igal aastal (seni kahjuks tulutult), kutsun ka sel aastal üles aktiivseid klubilisi õhtul laagriplatsil seltskonnamänge, viktoriini, või mida iganes huvitavat korraldama. Või olemegi nii laisad, et tahame lihtsalt vedeleda, grillida ja õllet juua? :D
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas viirusboy »

kOll kirjutas:Kamoon viirusboy, sa tundud muidu mõistliku inimesena aga su muusikamaitse ja sõbrad on küll p.... august. (Ja mis kuramuse pärast sa selle küsimuse just niiviisi esitasid?)
Tegelt ka arvad, et meil on vaja mingeid antsust ületõmmanud ja vidinatest buldooseriteks söönud tehnoviikingeid Eesti Moskvich Klubi üritusele viinasena oma suvaliselt-järjekordset nädalavahetuse kräud veetma? Kindlasti on volvos mõnus tümps, saab kõigile 6 korda järjest viimast scootri ja skrillexi si++a kõrva pritsida...
Vastuseks siis sinu küsimusele: jah, tean vähemalt ühte, kes pahandaks.
Volvos kõik stock ja mootor läriseb ka kõvemini, kui muusika mängida suudab. Skrillexi kriginat ei kannata, aga scooter on tatist saati meeldinud. Mis rahvas mossesse tuleb, ei tea. Volvos olen ma üksi. Samuti pole omanud erilist kontrolli muusika ja volüüminupu üle. Ja kui juhtub, et tulen 2141 üldse, siis seal pm polegi muusikat. Niiet ma ei tea, isand k0ll, mis kurat sul minu vastu on. Muusikamaitse ei saagi kõigil üks ja sama olema mitte kunagi. Kõik inimesed ei saagi sinu meele järgi olema. Harju ära või jäta aasta vahele. Mul poh.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas viirusboy »

Edel kirjutas:
viirusboy kirjutas:Jama veits see aasta. Tartus 17. juuli Scooter ja järgmine hommik vaja juba mossega platsis olla. Ega te ei pahanda, kui lisaks mu mossele jõlgub kuskil sabas ka üks volvo?
Minumeelest peaks sul 2 Mosset (2140 ja 2141) olema, või on vahepeal üks maha parseldatud? Olen küll foorumis püüdnud asjadega kursis olla, lääne pille on sulle juurde siginenud, aga ei tule ette, mis Mossedest saanud on?
On mõlemad alles. Plaan 2141 tulla, aga pole suutnud pidureid veel korda teha. 2140 on aga pm stardivalmis. Kui sa nüüd küsid, miks ma ühega neist tartu ei lähe, et pärast rõõmsalt mosseüritusega ühineda, siis asi lihtne - kütusekulu. Volvol on see poole väiksem. Aga eks näis. Võimalik, et sõidan ikka koju tagasi ja tuleme kõik mossedega rõõmsalt üheskoos. Jääb üks öö lihtsalt vahele.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Jonnu
Postitusi: 13
Liitunud: 23 Juul 2012 21:46

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Jonnu »

Tulen Sterni autoga kohale, makstud ka
Kasutaja avatar
fokser
Postitusi: 330
Liitunud: 24 Mai 2013 15:48
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas fokser »

Kas on juba mingit infi... kus koguneme?
Päävä mõtõh: "Ku üts uss kinni lätt, tulõ tõõnõ koskil vallalõ."
Tiiä külh, mul oll ka kunagi Moskvits...
Vasta