Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas wax »

Teel Eestisse hüppas ühel pidurikettalt kate maha, tõin Tallinnast uued klotsid. Ühel lendas siduri survelaager laupäeval pilbasteks, Rait tegi käed õliseks ja vahetas laupäeva õhtul laagriplatsil ära. Rohkem vist leedukad ei lagunenudki. :) Aga eks eestlastelgi läks ju sidureid-pidureid-bensupumpasid ja muudki.

Tänane Virumaa Teataja

Pilt
Kertu
Postitusi: 19
Liitunud: 14 Juul 2013 19:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Kertu »

Suur aitäh järjekordse toreda nädalavahetuse eest! Nüüd tuleb jälle järgmist korda ootama jääda. :D
Panin ka mõned pildid üles, näeb neid SIIN.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Lepik »

Mõned pildid veel 2015 a. suvesõidust Rakvere kandis
https://goo.gl/photos/24ZfNuk8bZbcn8XK8
Kasutaja avatar
fokser
Postitusi: 330
Liitunud: 24 Mai 2013 15:48
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas fokser »

Suured tänud kõigile, kes oma pilte jagavad! Endal juhtus hommikul väike äpardus, fotokas sai küll kaasa, kuid selle aku jäi laadiasse :)

Muide, nii naljakas on lugeda meie kuldsest reeglist: "Kui viimane auto on käima läinud, siis hakkame liikuma!" Nii Põhjakeskuses, kui Sagadi mõisas olid kõik autod läinud, kui mina enda auto juurde jõudsin, rääkimata veel käima panekust. Siis pidin "pedaalitallajat" mängima, et kolonnile järgi jõuda!

Teistes kohtades ei julgenud auto juurest lahkuda... "Muidu jäetakse uuesti maha!"
Päävä mõtõh: "Ku üts uss kinni lätt, tulõ tõõnõ koskil vallalõ."
Tiiä külh, mul oll ka kunagi Moskvits...
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas moskiito »

fokser kirjutas:Suured tänud kõigile, kes oma pilte jagavad! Endal juhtus hommikul väike äpardus, fotokas sai küll kaasa, kuid selle aku jäi laadiasse :)

Muide, nii naljakas on lugeda meie kuldsest reeglist: "Kui viimane auto on käima läinud, siis hakkame liikuma!" Nii Põhjakeskuses, kui Sagadi mõisas olid kõik autod läinud, kui mina enda auto juurde jõudsin, rääkimata veel käima panekust. Siis pidin "pedaalitallajat" mängima, et kolonnile järgi jõuda!

Teistes kohtades ei julgenud auto juurest lahkuda... "Muidu jäetakse uuesti maha!"
selline asi on kahetsusväärne juhtum, mina mäletan minevikust ainult korra sellist asja ning see juhtus lõuna-eestis tuuritades.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas SanderV »

fokser kirjutas:Suured tänud kõigile, kes oma pilte jagavad! Endal juhtus hommikul väike äpardus, fotokas sai küll kaasa, kuid selle aku jäi laadiasse :)

Muide, nii naljakas on lugeda meie kuldsest reeglist: "Kui viimane auto on käima läinud, siis hakkame liikuma!" Nii Põhjakeskuses, kui Sagadi mõisas olid kõik autod läinud, kui mina enda auto juurde jõudsin, rääkimata veel käima panekust. Siis pidin "pedaalitallajat" mängima, et kolonnile järgi jõuda!

Teistes kohtades ei julgenud auto juurest lahkuda... "Muidu jäetakse uuesti maha!"
jutt oli mossedest mitte BMoskWitsidest :D
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas HendrikR »

https://plus.google.com/photos/10355192 ... 3001975441 Mõned minu pildid siis :) Kes soovib täissuuruses variante,siis andke teada :)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Mutionu
Postitusi: 36
Liitunud: 04 Jaan 2011 23:12

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Mutionu »

https://goo.gl/photos/KGkWtxYNnmaBSNJs6
Minu pildid ka seekord üleval, kes tahab, küsib juurde. (pilte on tegelt veel ja ka suuremaid saab.)
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas wax »

laiutame ka eilses Autolehes üle kahe lehe :)

Pilt
Vasta