Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas moskiito »

stern, no minul vaikselt juba koorub peas järgmise aasta kohta idee ning loodan taas organiseerimisega ühineda ning mina pooldan sterni mõttet ning ainult sellepärast juba et augustis oleks minul suurem tõenäosus ühineda kui muul ajal.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Tore. Väga tore sündmus oli. Ilmataat pingutas palavaga pisut üle,sest tagasiteel hakkas nagu tervisele juba aga surakas külma vett,hapukurki ja pool tundi põõsa varjus tulid aina kasuks.
Kurb asi oli aga see,et ostsin millalgi talvel sellise autokaamera:

http://www.onoff.ee/foto--ja-videokaame ... unner-570/
Prestigio Roadrunner 570 GPS

Esimese vigase asemel anti uus,selle asemel ka järgmine uus ja ka kolmas mis garantiiremonti läks....
Tuli tagasi,öeldi,et korras. Suvesõidu ajal oli kaamera auto küljes ja lootsin pakkuda kõigile mälestuseks... midagi sellest sõidust aga see aparaat filmis üle ka lukustatud failid.. seega paras jamps. Viljandi kaupluse töötajad ja kõik kes asjaga tegelenud on toredad inimesed aga kahjuks peavad nad tegelema praak kaubaga. Olen neid aparaate testinud siin nagu katsejänes,kõiki variante proovinud jne.. ja hetkel pole neil isegi mulle järgmist uut vastu pakkuda. Mul hakkab ka endal juba piinlik kõiki tülitada... toredad inimesed.
Nojah,150€ eest ei saa toimivat asja. Kõik see 200€ mis ma selle jampsi alla olen pannud,oleksin saanud osta kaks täitsa kobedat Mosset.... :D Masendav?

Aga rõõmsama poole pealt peaks mainima,et Aivol on hakanud igal aastal asjad paremini sujuma. Kõik klappis. Koht on hea,rahvast ka hulga kohal ja vaadata oli nii palju,et ma ise igale poole ei jõudnudki. Tänud ka kõigile teistele!
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas BergIE »

Oli kena. Tänud eestvedajatele. Siiski mõtlen tollele "tõeliselt tobedale pildistamisele sel kallakul". Milleks raisata kallist aega, bena jne., mõlke. Aeg mis kulus. Oli sel mõtet? Ok! Ma pole veel ühtki seda asja väärilist pilti nänud?
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas partnermosse »

Tänud veelkord korraldajatele hea ja laheda sõidu, meeldiva olemise, pildistamise ja vahetu suhtlemise eest. Nii nagu eelmised aastad, sai ka seekord muremõtted lihtsalt sinna jätta kus nad olid ja nautida sooja päikse tekitatud ilusat ilma mõnede sääskede, lõdvestava tinktuuri ja ööpimeduses lõõmava lõkkega... Tipptopp oli :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas wax »

Mul on väga hea meel, et tuleb ka negatiivset tagasisidet. Muidu on nii, et mulle tunduvad paljud asjad pahasti, kuid kiidetakse ja hõisatakse, et kõik oli super :) Saa siis aru, eks. Lihtsalt... alati saab paremini, kuid kõigest hoolimata jooksebki kusagilt piir, kus asi paisub liiga suureks ning kasvab üle pea.

Selle aasta ühispildi koht tundus algselt hea mõte, kuid reaalselt 45+ autot sinna valutult mahutada ei õnnestunudki :( Võtan süü täielikult omaks, läksin kohavalikuga haledalt alt... Mingi pildi sai, kuid - normaalset selle aasta ühispilti meil ei olegi. (Ehk on eelmiste aastate omad liiga head saanud, ja nüüd võrdlusmoment selline). Tagantjärgi tark olles oleks võinud ju kardiraja mossesid täis parkida ning siis sealt maja ülemiselt korruselt või katuselt pildi teha. Aga head mõtted tulevad ikka siis kui juba hilja. Kahju, et meie seltskonnas ei ole ühtki drooniomanikku. See annaks veidi vabamad käed ja võimalused.


Tahan tänada teid kõiki, kes te kohale tulite. Meil on ikka täiega mõnus kamp ja ilusad autod! :smokin
Musta numbriga mossed - iga aasta tuleb neid meile järjest rohkem ja rohkem. Aitäh, et oma iludustega meie üritusi rikastate!
Suur suur aitäh Aivole suurepärase laagriplatsi ja ka mõnusa pühapäevase päeva eest! Mosseklubi on nüüd sõna otseses mõttes raiutud aastasadadeks ajalukku.
Tänusõnad Paide Kultuurikeskusele parkla eest.
Veskisilla - aitäh, et andsite meile võimaluse teie kardirada kasutada!
Olustvere mõis - ilus koht, kust mina näiteks alati läbi käin kui sinnakanti satun.
Kõik lahedad väikesed külad, kust läbi sõites rahvas teede ääres meid ootas - see oli vahetu ja ehe kahepoolne positiivne emotsioon! :) Minu sügav kummardus eelkõige Ülde rahvale! :hail
Unustada ei tohi ka ilmataati, kes kinkis meile suurepärase suveilma. 8)
Arraste seltskond nelja silmapaistva mossega - tegite kardirajal peaaegu puhta töö. Respekt! Väga tublid! :rokib

Ja loomulikult SUUR aitähh kõigile minu alatistele abilistele ja headele sõpradele! :)

Nagu see aasta näitas, on meie üritus juba sellise mastaabi omandanud, et ka tele ning ajakirjandus otsivad meid juba ise üles.
Mina tänan veelkord kõiki tulemast ja ehk järgmisel suvel kohtume taas. ;)

Kardiraja edetabel:

Mehed

1 SL Mossematk Andres 1:59
2 2137 Mirko 2:03
3 412 Marko 2:13

4 412 wax Allan 2:16
5 401custom fokser Eldar 2:24
6-7 408 Viirusboy Marko 2:27
6-7 412 jan. Janar 2:27
8 412 Mossematk Valter 2:31
9 401 Lepik Mait 2:34
10 kombi Kombijope Margus 2:37
11 2140 Seenior Arvi 2:39
12 423 Lume Rein 2:40
13-14 412 Andiz Andi 2:41
13-14 kombi k0ll Olavi 2:41
15-16 408 Sid Margus 2:44
15-16 2140 hamada Urmas 2:44
17 kombi Peeter 2:48
18-19 SL Joonas Joonas 2:50
18-19 412 Volts Vallo 2:50
20 401 Lepik Tõnu 2:55
21 2140 Martpoiss Mart 3:02
22 2140 Olev 3:04
23-24 2140 HendrikR Hendrik 3:11
23-24 2140 ABS Rain 3:11
25 403 Karu3 Vahur 3:12
26 412 mosse911 Taivo 3:29
27 2140 Partnermosse Zden 3:42
28 2140 kaupoka Kaupo 4:07
29 412 BergIE Jaanus 4:09

Naised

1. Miina 2:32
2. Elsa 2:59
3. Kertu 3:15

4. Evely 3:17
5. Mari 3:24

Kaunitar 2016 - Lume heleroheline kaubamosse 430, aastast 1958.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas Martpoiss »

Mulle väga meeldis marsruut, palju selliseid kohti kuhu varem sattunud ei ole ja ilmselt niipea ei satu ka. Laagripaik koos pühapäevase olemisega oli ka mõnus, tavaliselt hommikul lihtsalt asjad kokku pakitud ja igaüks oma teed läinud. Ootamatult palju autosid oli kohale tulnud, eelregisteerimise järgi ootasin mõndakümmet autot ehk. Negatiivset ei oska midagi välja tuua, ehk linnadest-küladest väljasõidul peaks esiots natuke rahulikumalt võtma, kolonni tagumine osa vajus vahepeal päris laiali ja siis vajutati korralikult minna kuni järgi jõuti jälle.

Ootame järgmist kokkusaamist :auto
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas moskiito »

kolonnis sõit on tõesti asi mida peaks tõsisemalt arutama ja mõtlema kuidas asja paremini teha et grupp ilusti koos püsiks
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas partnermosse »

moskiito kirjutas:kolonnis sõit on tõesti asi mida peaks tõsisemalt arutama ja mõtlema kuidas asja paremini teha et grupp ilusti koos püsiks
Pole ju tegelikult midagi arutada, tavaliiklus on see eluosa, mis igal juhul vahele tuleb ja liiklusseadusega peab arvestama, sõidad sa pikas kolonnis või reas või on see osadeks jupitatud. Erandiks oleks see kui on saate/eskort auto politsei näol, kes paneb liikluse seisma....
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
Mari
Postitusi: 20
Liitunud: 14 Juul 2013 23:35

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas Mari »

Tervitus! Taas tore nädalavahetus seljataga ja rõõmu palju.
Väga tore on mööda Eestimaad ringi sõita ja näha, et elu ikka käib. Eriti mõnus on seda veel mossega teha ning pealtvaatajate emotsioone näha. Meil on ikka läbi ja lõhki hea tuju autod! :)

Nonii, arvuti krõbistas pool ööd ja nüüd on pildid üleval - kliki allolevale fotole.
Pilt
Seekord said siis sellised. Oli tunne, et nagu ei jõudnudki pilti teha, aga lõpuks sai siiski paras ports läbiklõpsimiseks kokku.
Kes viitsib, siis sealtsamast leiab ka eelnevate aastate albumid ;)

Ma ei tea kuidas teil, aga mul läks see kord kogu üritus ikka eriti kiirelt mööda :o Egas siis muud, kui järgmise korrani! :)
Viimati muutis Mari, 31 Mai 2016 17:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas SanderV »

partnermosse kirjutas:
moskiito kirjutas:kolonnis sõit on tõesti asi mida peaks tõsisemalt arutama ja mõtlema kuidas asja paremini teha et grupp ilusti koos püsiks
Pole ju tegelikult midagi arutada, tavaliiklus on see eluosa, mis igal juhul vahele tuleb ja liiklusseadusega peab arvestama, sõidad sa pikas kolonnis või reas või on see osadeks jupitatud. Erandiks oleks see kui on saate/eskort auto politsei näol, kes paneb liikluse seisma....
üldiselt saad sa ka ise selle liikluse seisma panna, ehk kõik panevad järjest punasega üle, üldiselt on inimesed ikka nii mõistav küll, et saavad aru, et tegu üritusega ja lasevad selle 1-2 rohelise tsüklit minna ja lasevad kolonni läbi
Vasta