M400 1950 viljandimosse

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: M400 1950 viljandimosse

Postitus Postitas mart »

täitsa edev ja tehtav masin!
jõudu :)
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: M400 1950 viljandimosse

Postitus Postitas Kombimiis »

Äärmiselt heas konditsioonis oma ea kohta. Sellest saab relv.
viljandimosse
Postitusi: 6
Liitunud: 08 Mär 2009 19:10

Re: M400 1950 viljandimosse

Postitus Postitas viljandimosse »

Tere jälle
Auto on jahh oma ea kohta päris kobe, kui ma nii vanaks ise üldse saan, kui saan siis nii kobe kindlasti ei oleks. Sellel massinal olemas ka dokumendid ja veel must number. Enne kui ma ta lahti võtsin tegin ikka paar tiiru ka kodukandis, ainuke viga oli et veepumb jooksis, aga küll sellest ka jagu saab. See on mu vanaise auto ja isaga koos tahame selle korda teha, tema on sellega terve eesti läbi sõitnud. Klaasipuhastajad on lahedad, mida rohkem pöördeid annad seda kiiremini uhavad pühkida. Eks temaga tööd ikka on, aga ega mul kiire ka kuhugi pole.
Mulk
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: M400 1950 viljandimosse

Postitus Postitas mart »

viljandimosse kirjutas: Klaasipuhastajad on lahedad, mida rohkem pöördeid annad seda kiiremini uhavad pühkida.
sellel kojameeste mehhanism ju samasuguse trossi pealt nagu spidokal. hoogu saab siis moororist, sellest tulenebki see, et mida rohkem põõrdeid mootoril, seda kiiremini siblivad ka kojamehed. Andekas kuid mitte just kõige paremini toimiv süsteem. :)
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Vasta