Iž 412 IE 1977 vdnx

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas Jossu »

veidi madalam vist ainult:D
Pukseerimishaagise e Konna rent
samsin
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Juul 2009 16:16

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas samsin »

Kuna Hr.vdnx ajapuuduse tõttu teemat ei värskenda, siis teen seda mina. Viimaseks teemaks jäi gabariittulede paigaldamine. Hetkel on need juba oma koha leidnud. Paigaldamine käis väga lihstalt: plaat ära, augud sisse ja tagasi oma kohale. Plaadi alt paistab kivikaitse (augud veits sellega töödeldud)
Pilt

Poorilapakad sai ikka vahetatud (tänud stern100-le) ja hunnik pisiasju (piduri mansetid, küünlad, mootoriõli ja filtrid)
Pilt

Järgmisena oli ette võetud väike moskvich, kes mäletab NP2010 Haapsalus oli ta originaalis rohelist värvi ja originaaltagatuledega. Kahjuks lendas ta katuselt minema ja sai tõsiselt kannatada. Nüüd on ta oranž ja enam vähem komplektne.
Pilt
Pilt
Pilt

Minu joaks "uus" katuseraam
Pilt

Lõpetuseks üks foto. Sai käidud Järva-Jaanis ehitatud Eestis 2013. Muretult sai läbitud üle 300 km.
Pilt
Ees ootab veel tagavedrustuse, käigukasti ja siduri korrastamine.
Vaadates viimast fotot tuleb juba suve isu peale :)
vdnx
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Aug 2010 16:59
Asukoht: Haapsalu

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas vdnx »

Minu poolt siis lihtsalt paar pilti, kus kõik, mis sai tehtud, koos näha on.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 119
Liitunud: 17 Mär 2012 17:57

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas Peeter »

Kas nende pilari tulede juhtmestamisega polnud probleemi? Olen kuulnud, et selleks on vaja laepolster ära võtta.

Esiklaasi tihendi võiks ka vana panna.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas SanderV »

laepolster ette ei jää, vähemalt 40nel mitte.. juhtme ju ajad sealt tule august sisse, kuskile alla kas kaslongi või pagassi ta välja jõuab,sealt nopid ta üles
samsin
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Juul 2009 16:16

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas samsin »

SanderV-il on õigus, täpselt nii oligi tehtud. Mis puudutab esiklaasi tihendit, siis vahetus on kindlasti ees, kuid hetkel pole head varianti. Üks tihend vedeleb aga pragune.
Vasta