Iž 412 IE 1977 vdnx

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
vdnx
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Aug 2010 16:59
Asukoht: Haapsalu

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas vdnx »

Bumpin siis oma teema jälle esimesele foorumi leheküljele.
T/Ü sai jälle edukalt läbitud, gaasinäitajad ja pidurieffektiivsus on 2010. aastaga võrreldes nagu iseenesest natukene paranenud.
Lõpuks ometi said värvitud veljed ja paigaldatud Whitewallid, mis ootasid oma tundi sügisesest Tagadi laadast.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Täna leidsin keldrist ka vanakooli lapseistme, millega alustas minu Moskvichi-karjäär 20+ aastat tagasi. (Sisse stantsitud hind - 11 rublat)
Pilt
Pilt
Pilt
Ja nüüd tähelepanu - Küsimus!
Ostsin viimaselt laadalt Tagadis külg-gabariidi tuled. Enne mingite avade puurimist keresse küsin igaks juhuks järele, kuidas nende paigaldamine käib: kas lihtsalt puurin 3 ava sisse, või on vaja need plaadid, mille küljele tuled lähevad ka maha võtta?
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas stern100 »

Näen sind ja su mokitsat pidevalt haapsalu vahel liikumas :D Tekitab hea tunde küll. Hea töö tehtud. Edu edasiseks! :beer
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
samsin
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Juul 2009 16:16

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas samsin »

Täitsa kobe masin! :D
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas partnermosse »

Ma soovitaks vähem kere puutuda nende gabariitide paigaldamisega.On kord juba nii, et iga liigne auk keres(vene plekil eriti) tahab juba puurimisest saati rooste minna.Teine põhjus miks ma ei soovita neid installeerida on see,et tehasest pole neid sellel kerel ettenähtud, st, et koht on küll olemas aga avaused installiks puuduvad.No ja kolmas põhjus oleks see,et nii tagatuledes kui ees on juba väga head gabariidid niigi.Minu arvamus ja soovitus lihtsalt :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas kOll »

need plaadid, kuhu sa tahad auke puurida on natuke erinevad. Nendele tulukestele käivad stansitud pesaga, mis siis koos tihendiga ideeliselt moodustavad veekindla randi.
Minu arvates üks väga stiilne 412 valmis meisterdatud igaljuhul. Kui isu(ja originaali taga ei jahi), siis muidugi topi need tulukesed külge. Ja edukat edasist ehitamist!
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas mosseman »

Väga viis töö tehtud. Isegi märganud vahest linnavahel. Isiklikult jääb häirima piltidel see m+s muster. Loodan et nostalgiapäevadel nagu ikka kohal...
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas SanderV »

mosseman kirjutas:Väga viis töö tehtud. Isegi märganud vahest linnavahel. Isiklikult jääb häirima piltidel see m+s muster. Loodan et nostalgiapäevadel nagu ikka kohal...
nii kena mosse et võtab kohe märgama? :lol
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas Varblane »

SanderV kirjutas:
mosseman kirjutas:Väga viis töö tehtud. Isegi märganud vahest linnavahel. Isiklikult jääb häirima piltidel see m+s muster. Loodan et nostalgiapäevadel nagu ikka kohal...
nii kena mosse et võtab kohe märgama? :lol
Mida v*ttu? Täiesti normaalselt kirjutas ju.Pigem häirib mind lõunakate sõna kakkuma.Oi kuidas tahaks kaikaga vastu pead panna kes nii räägib/kirjutab.

Aga mosse on vinge! Ma installiks selle tule kindla peale!
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas SanderV »

pigem ei teinud nalja g tähe üle vaid tähenduse ehk siis ingl k wet myself vms. ise ka ei salli seda kakkuma. Kasutan pigem katkuma.
märgas noh... lasi püksi
vdnx
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Aug 2010 16:59
Asukoht: Haapsalu

Re: Iž 412 IE 1977 vdnx

Postitus Postitas vdnx »

Vaatasin täna fishki.net autorubriigi, leidsin teemat "Custom Cars from soviet classics":
http://auto.fishki.net/comment.php?id=102698
See Iž/408 hübriid on ikka minu omaga hämmastavalt sarnane.
Pilt
Pilt
Great minds think alike :)
Vasta