1982a. IZ 412 . T6ivo

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 1982a. IZ 412 . T6ivo

Postitus Postitas moskiito »

t6ivo kirjutas:
hannes24 kirjutas:
t6ivo kirjutas:Ma juulis olen juba vaba mees. Hetkel 11 kuust pool teenitud Paldiskis Tagalapataljonis.
Suuresti on tõesti hoiukoht probleemiks, kuid ei saa salata, et probleeme on muidki. Võite ise arvata, kui rikas meie riik on ja kui suurte summadega ta meid sõdureid toetab.
Sel ajal kui mina vahipatis käisin oli sõduri toetus algul 150eeki kuus ja pärast 160eeki kuus. Praegu saadakse tiba rohkem. Moskvitsiga sai ikka sõidetud :)
Kindlasti sai selle 150 krooni eest tehtud kindlustus, ostetud kütus ning vajadusel ka auto remonditud. Raha jäi veel üle nii hädavajaliku meelelahutuse, kui ka elamise jaoks. Hetkel saab tõesti rohkem, kuid jäägem ikka reaalsuse juurde.
just, see reaalsus on paraku liigagi karm. olen uudistest korduvalt kuulnud kuidas kindral kirub valitsust kes ei taha ajateeniatel ja teistel sõduritel palka tõsta kuna "raha ei ole"
kahju muidugi et pead mokitsa maha müüma aga mis sinna parata.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
t6ivo
Postitusi: 33
Liitunud: 18 Apr 2010 13:53

Re: 1982a. IZ 412 . T6ivo

Postitus Postitas t6ivo »

Näis, kas keegi huvi tunnebki. Inimeste jaoks on hind natuke kirves, aga ega odavamalt ka ei raatsi ... Kui keegi huvi ei tunne, tuleb kuidagi lihtsalt hakkama saada.
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: 1982a. IZ 412 . T6ivo

Postitus Postitas mario »

huvitundjaid on kindlasti, aga jah, nagu sa ise ütlesid, et need kes tahaks, pole raha, ja need kel raha, need vahivad Sierrat või bemminässi. 500€ tundub olevat üsna õiglane hind, ei saa salata, et endalegi Porgand silma jäi. Hetkel ei saa sind ainult aidata. Loodame paremat, et ikka hea inimese kätte läheks.
t6ivo
Postitusi: 33
Liitunud: 18 Apr 2010 13:53

Re: 1982a. IZ 412 . T6ivo

Postitus Postitas t6ivo »

Hetkel isegi on paar huvilist. Paistab, et tõsisematel huvilistel on ka head kavatsused selle autoga . :)
Vasta