M426 '72 Neeme

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

M426 '72 Neeme

Postitus Postitas Neeme »

Nõndaks, ma panen ka pisikese jutu oma elukast siia üles. Tegu siis 1972 aastal tehasest põgenenud isendiga. Esmane registreerimine 1973. Mootor ammustel aegadel vahetatud 412 vastu. Kere tsingitud, nurgad vasega joodetud ja tinutatud. Näiteks tagumise kundepoolse ukse luku lähedal oli tinakihi paksus ca 1cm. Muidu on üks paras ... halvalt hoitud auto. Tööd tema kallal on omajagu tehtud ja ma ei püüdlegi enam ideaali poole. Vastasel korral ma maadleks temaga aastani 2016.

Aga nüüd põhilise asja juurde. Tehke omad pakkumised, millise ajaloolise (või mitteajaloolise) välimuse ma autole annaks? Kes suudab, võiks lisada näidispildi. Üks mõte on endal olnud, mis seotud vahetevahel kallaletuleva hobiga.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas wax »

AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas Neeme »

Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas Edel »

Loomulikult "Rally" https://www.osta.ee/6103674 :D Pildil küll 427 aga kered ju samad. Ja ära unusta vingeid lisatulesid külge monteerimast.
Edu!
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas Neeme »

Edel kirjutas:Loomulikult "Rally" https://www.osta.ee/6103674 :D Pildil küll 427 aga kered ju samad. Ja ära unusta vingeid lisatulesid külge monteerimast.
Edu!
Mul oli plaanis pisut teise, natuke originaalsema välimusega, variant. Aga lisatulede kohalt on mul olemas vanad ideaalsed kroomudutuled ;)
Pilt
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas Neeme »

Täna läks mu auto ümber mingi hull sagimine lahti, ehk teisisõnu võeti naised ka appi :D Kes nühkis, kes mädis, kes pahteldas :rokib See tähendab, et ma pean kiirelt otsustama, milline see masin hakkab välja nägema. Täna leiti, et väga omapärase väljanägemisega jääks plekk, mis kaetud roostemuunduriga ;) Tegid mul isegi proovilapi, millele panid laki peale :D Tegin sellest moblaga pilti ka, kuid sellelt ei paista nii hästi asi välja.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas moskiito »

kui soovid võid saada oktoobris minu käest paari kroomitud prille enda mokitsale. ;)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas Neeme »

moskiito kirjutas:kui soovid võid saada oktoobris minu käest paari kroomitud prille enda mokitsale. ;)
Mingid prillid olemas. Aga kui sul on olemas ideaalsed, siis miks ka mitte!
Aga küsimus, miks oktoobris?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas moskiito »

Neeme kirjutas:
moskiito kirjutas:kui soovid võid saada oktoobris minu käest paari kroomitud prille enda mokitsale. ;)
Mingid prillid olemas. Aga kui sul on olemas ideaalsed, siis miks ka mitte!
Aga küsimus, miks oktoobris?
sest ennem ma ei sattu sinu kuningriiki.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: M426 '72 Neeme

Postitus Postitas Neeme »

moskiito kirjutas:
Neeme kirjutas:
moskiito kirjutas:kui soovid võid saada oktoobris minu käest paari kroomitud prille enda mokitsale. ;)
Mingid prillid olemas. Aga kui sul on olemas ideaalsed, siis miks ka mitte!
Aga küsimus, miks oktoobris?
sest ennem ma ei sattu sinu kuningriiki.
Mis püha vägi sind siia toob?
Vasta